Укр Рус

"Бо педагоги дійсно повинні писати грамотно" - Ігор Лікарчук

05 січня 2022 491 Друк
Бо педагоги дійсно повинні писати грамотно - Ігор Лікарчук

Років двадцять тому один із тодішніх працівників обкому Компартії мені розповів таку історію.

Відділ навчальних закладів обкому підготував на імя тодішнього керівника республіканської Компартії Щербицького В.В. якогось листа. Через кілька днів в обкомі розпочалося справжнє цунамі.

Воно було зумовлене тим, що вищезгаданий лист повернувся із ЦК до обкому. І на ньому червоним олівцем особисто Щербицьким було розмашисто начертано: «Педагоги должны писать грамотно». Також там був його підпис та дата. Це була справжня бомба. Бо нічого подібного старожили згадати не могли. Тим більше, що у тому відділі дійсно працювали лише вчителів, яких закликали на т.з. партійну роботу.

Вибух цієї бомби закінчився поганими наслідками для кількох працівників, включаючи заст.зав.відділом, котрий візував цей лист.

Я дуже часто згадую історію, коли читаю в мережі публічні оголошення закладів освіти чи звіти про якусь роботу, проведену в них. Читаю й дивуюся безграмотності авторів. І стає насправді соромно за них. Бо педагоги таки дійсно повинні писати грамотно. Як і спілкуватися гарною українською мовою.

Підпишіться на email розсилку!
Зауважу, що мова не йде про особисті сторінки педагогів у мережі. А мова йде про офіційні меседжі від закладів освіти, котрі розміщуються в соцмережах. На мою думку, якщо вони безграмотні, то це ганьба для освіти. Адже пересічний читач, знайомлячись з ними, гіпотетично буде думати, що безграмотні та недорікуваті не лише автори таких меседжів, а всі педагоги також.

Тож не ганьбіться, шановні колеги. І не ганьбіть вчительську професію.

Ігор Лікарчук

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Голосувати

Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача