UA Рус

Новини за тегом «Психологія»


Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Останні події

Дивитись бiльше

Освіта в Україні

"Освітній портал" всебічно висвітлює новини освіти, науки і техніки. Інформаційна стрічка новин сайту містить актуальну інформацію щодо середньої, вищої та інклюзивної освіти, реформ нової української школи (НУШ), змін в законодавстві та наказів МОН, думок освітніх експертів, нових можливостей для навчання та саморозвитку.

Наш інформаційний електронний ресурс публікує новини, які мають загальнодержавне значення. Велику увагу редакція приділяє питанням вступної кампанії, державної підсумкової атестації (ДПА) та зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), що складають учні українських шкіл для вступу до українських профтехів та вишів.
"Освітній портал" постійно слідкує за змінами та інноваціями у галузі. Ми публікуємо інформацію, необхідну як школярам і студентам так викладачам і батькам. Вона розподілена по рубриках за основними освітніми напрямами і темами: “Освіта в Україні”, “Освіта за кордоном”, “Наука”, “Профорієнтація”, “ДПА”, “ЗНО”, “Блоги”.

Читайте наш портал та слідкуйте за соціальними мережами, де завжди зможете знайти свіжі новини, інформативні матеріали та аналітику освітніх процесів.

x
x
Статус користувача