Укр Рус

ЮНІСЕФ і улюбленець дітей Пес Патрон підписали меморандум про співпрацю до Всесвітнього дня дитини

21 листопада 2022 113 Друк
ЮНІСЕФ і улюбленець дітей Пес Патрон підписали меморандум про співпрацю до Всесвітнього дня дитини

До Всесвітнього дня дитини Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та представники ДСНС України за участі Пса Патрона підписали Меморандум про співпрацю. Документ поглиблює співпрацю фонду та відомого пса у підтримці психічного здоров’я дітей та популяризації теми мінної освіти та безпеки.

Про це повідомляє ДСНС України.

У межах Меморандуму сторони співпрацюватимуть, інформуючи  українців про ризики вибухонебезпечних предметів, зменшення ризиків надзвичайних  ситуацій через війну, підтримку ментального здоров’я та психосоціальну підтримку дітей, підлітків, молоді, їхніх опікунів та освітян. 

Окрім домовленостей, Пес Патрон отримав титул від ЮНІСЕФ в Україні «Пса Доброї Волі». Адже він — справжній друг дітей в Україні, який не тільки захищає їх від мін, а й допомагає підтримувати психічне здоров’я дітей.

«Немає дитини в Україні, яка б не знала про Пса Патрона. Патрон завоював довіру та серця всіх українців, і спільно з ЮНІСЕФ Патрон буде просувати вкрай важливі речі для українського суспільства, такі як мінна просвіта та психічне здоров’я.

Підпишіться на email розсилку!

Завдяки своїм власникам, Патрон як ніхто інший знає все про вибухонебезпечні предмети та заміновані поля та місця, і постійно долучається до активностей з мінної просвіти. Також він вміє підбадьорити, щиро поспівчувати, з почуттям гумору втішити. Спостерігати та комунікувати з ним - це допомагає не тільки малечі, але і дорослим подолати стрес та підняти настрій», — зазначив голова Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Мурат Шахін. 

За допомогою мультиплікаційного, інтерактивного, ненав’язливого та доступного для дітей формату Пес Патрон допоможе донести до дітей найважливіше про ментальне здоров’я та мінну безпеку. Усе — щоби полегшити вплив війни, активних бойових дій і обмежень у спілкуванні з однолітками на психічне здоров’я дітей, а також — задля превенції небезпечних ситуацій, пов'язаних із вибухонебезпечними залишками війни.

В рамках співпраці вже запущено розробку в технології доповненої реальності (AR) - маску в Instagram зі Псом Патроном. Це — частина кампанії «Спільно до навчання» для підтримки дітей, які навчаються вдома. Пес Патрон стане помічником для дітей і підлітків, який щодня надаватиме поради та підказки в навчанні. 

 

ДСНС України

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Голосувати

Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача