Укр Рус

Комунікація між батьками та вчителями, як важливий фактор для успішності дитини

21 січня 2021 2494 Друк
Комунікація між батьками та вчителями, як важливий фактор для успішності дитини

20 січня 2021 року відбулася онлайн-сесія на тему «Співпраця та залучення батьків до навчання під час карантину». Спікерами заходу були співголова ГО «Батьки SOS» Альона Парфьонова та вчителька математики та інформатики Чернігівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов Оксана Коваленко.

Під час онлайн-сесії експерти розповідали про роль батьків у навчанні в умовах пандемії, належну підтримку дітей в період онлайн-навчання, співпрацю батьків та вчителів задля добробуту дитини.

Оксана Коваленко зауважує, що батьки мають розуміти, що саме вони виступають головними мотиваторами для дитини в будь-якій ситуації. Вони мають навчати її толерантності та основам комунікації. Часте твердження батьків, що школа має навчати та виховувати дітей є помилковим. Водночас, вчитель також має бути прикладом для учнів.

Підпишіться на email розсилку!

Альона Парфьонова виразила думку, що лише спільна та злагоджена робота батьків щодо освіти та виховання дітей матиме позитивний результат. Не зважаючи на те, що педагоги більш обізнані щодо навчання та виховання дітей, вони спільно з батьками мають вкладати в дітей все найкраще.

Вона зауважила, що на процес комунікації батьків та вчителів  значний вплив має адміністрація закладу освіти. Саме вона повинна сприяти, щоб батьки мали будь-яку інформацію щодо навчального процесу дітей, тоді вони будуть більш активними та зацікавленими в ньому.

Альона Парфьонова з метою налагодження комунікації між батьками та вчителями запропонувала організовувати в закладах освіти «День відкритих дверей». Заходом передбачається присутність батьків на уроках, під час яких вони не повинні заважати вчителю, а лише спостерігати за процесом. Після цього вони матимуть змогу оговорити всі питання з вчителем з внесенням зауважень та пропозицій.

Вона зазначила, що вже був такий досвід. В результаті до заходу долучились батьки, які мають бажання допомагати школі та стати їхніми партнерами в навчальному процесі.

Альона Парфьонова поділилась іншим досвідом, коли батьки проводили уроки замість вчителів. Їй була надана можливість стати на декілька хвилин вчителем зарубіжної літератури. Вона зазначила, що це був корисний і цікавий досвід.

Оксана Коваленко зауважила, що після повернення дітей до традиційного навчання у школах обов’язково скористається даними порадами на власній практиці.

   

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Голосувати

Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача