UA Рус

Турнір як особлива форма позакласної роботи з економіки

(0)
Опубліковано 07.03.2019
Цитування

Гребенюк Т. С. Турнір як особлива форма позакласної роботи з економіки / Т. С. Гребенюк // Педагогічний пошук. - 2019. - № 1. - С. 41–43. 

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті

Зміст матеріалу

Анотація

Розглянуто науково-методичні підходи до підготовки та проведення інтелектуальних змагань (турнірів) з економіки та курсу «Фінансова грамотність».

Ключові слова: інтелектуальні економічні змагання, турніри, фінансова грамотність.

Hrebeniuk T. S. Tournament as a Special Form of Extracurricular Work in Economics.

The article deals with the scientific and methodical approaches to the preparation and holding of intellectual competitions (tournaments) in economics and in the course “Financial Literacy”.

Key words: intellectual economic competitions, tournaments, financial literacy.

Актуальність проблеми. Розбудова громадянського суспільства, у якому діятиме грамотний активний споживач, неможлива без організації в масштабі всієї країни системного і комплексного впровадження економічного виховання й навчання в усіх формах і на всіх рівнях загальної середньої освіти. Економічна освіта в Україні – одна з головних форм адаптації людей до нових і швидкозмінних умов життя, заснованих на принципах ринкової економіки.

Метою економічної освіти в системі загальної середньої освіти є така підготовка учнів, яка забезпечить їм достатній рівень життєвої компетентності у сфері економічних відносин на рівні держави, родини й окремої людини [4].

Фінансова грамотність та економіка є необхідною складовою економічної культури особистості. Вона дає змогу зрозуміти закони економічного розвитку та сприяє формуванню світогляду цивілізованої людини, визначає такі загальнолюдські цінності, як свобода діяльності та вибору, право приватної власності, дотримання законності, сприяє розвитку навичок раціональної економічної та фінансової поведінки людини як споживача фінансових послуг і дисциплінованого платника податків. У системі загальної середньої освіти економічну освіту впроваджують за рахунок класно-урочного навчання та позакласної роботи [1].

Підпишіться на email розсилку!

Місце в рейтингу новин: 428 місце
Рейтинг: 0 из 5 на основе 0 оцінок
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:

Розміщуючи свою розробку в Педкласі, ви отримуєте:

  • визнання ваших знань, умінь і навичок;
  • зворотній зв'язок від спільноти освітян;
  • можливість використання матеріалів інших авторів;  
  • сертифікат про публікацію матеріалу;
Розмістити

Вам також може сподобатись

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

x
x
Статус користувача