UA Рус

ІІІ етап сертифікації педагогів 2023 року завершено

02 червня 2023 805 Друк
ІІІ етап сертифікації педагогів 2023 року завершено

Завершено ІІІ етап сертифікації педагогічних працівників 2023 року серед вчителів початкових класів, під час якого Державна служба якості освіти вивчала практичний досвід педагогів молодшої школи відповідно до методики експертного оцінювання професійних компетентностей.

Про результати сертифікації учасники дослідження зможуть дізнатися у власних кабінетах на вебсайті УЦОЯО. Водночас в ДСЯО повідомили, що у зв’язку з навантаженням у програмних комплексах Українського центру оцінювання якості освіти, які наразі застосовуються для проведення вступних випробувань, база даних результатів третього етапу сертифікації Державної служби якості освіти буде прийнята  УЦОЯО одразу після зменшення навантаження в роботі.

Підпишіться на email розсилку!

Успішне проходження сертифікації зараховується як проходження чергової (позачергової) атестації педагогічним працівником із присвоєнням йому наступної кваліфікаційної категорії або підтвердженням наявної вищої кваліфікаційної категорії. Водночас неуспішне проходження сертифікації не впливає на підтвердження наявної чи присвоєння наступної категорії, продовження роботи на відповідній посаді чи застосування до педагогічного працівника будь-яких заходів адміністративного впливу. Водночас сертифікати стануть умовою відповідних доплат лише з 1 січня 2024 року.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача