UA Рус

ЄВІ-2024: результати 7 сесій уже в кабінетах вступників

ЄВІ-2024: результати 7 сесій уже в кабінетах вступників

Результати учасників, які брали участь в основних сесіях ЄВІ до 27 червня включно, уже розміщено в кабінетах учасників вступних випробувань.  

Учасники вступних випробувань на магістерські програми або в аспірантуру вже пройшли єдиний вступний іспит (ЄВІ). Одразу після завершення тестування вступники бачили на екранах моніторів, скільки тестових балів вони набрали, тож могли визначити свої результати за шкалою 100–200 балів, самостійно попрацювавши з відповідними таблицями.

Однак для подання документів до закладів вищої освіти цього недостатньо: результати мають бути опрацьовані УЦОЯО, розміщені в кабінетах учасників вступних випробувань і згодом передані до Єдиної державної електронної бази освіти (ЄДЕБО). 

Усі учасники основних сесій ЄВІ, а також ЄФВВ отримають свої результати на інформаційних сторінках до 20 липня, проте УЦОЯО робить усе можливе, щоб очікування було не надто тривалим, тому для учасників, які брали участь в основних сесіях ЄВІ до 27 червня включно, результати вже розміщено в кабінетах учасників вступних випробувань.  

Раніше УЦОЯО повідомляв, що в процесі аналізу інформації про результати проходження учасниками ЄВІ 25 червня (друга зміна) в блоці ТЗНК було виявлено технічну помилку. У зв’язку із цим апеляційна комісія при УЦОЯО ухвалила рішення про перерахунок тестових балів, отриманих учасниками, зважаючи на те, які саме відповіді вони обирали. Відповідно: 

  • за завдання 22  блоку ТЗНК як правильну зараховано одну з відповідей: або А, або Б, або В, або Г.
  • за завдання 23 блоку ТЗНК як правильну зараховано одну з відповідей: або А, або Б.

З огляду на це рішення апеляційної комісії результати учасників або не змінилися, або збільшилися. Не змінилися результати тих учасників, які, відповідаючи на завдання 22 та 23, вибирали відповіді, що в платформі тестування були позначені як ключі, тобто як правильні відповіді. Результати ж інших учасників могли збільшитися залежно від того, які відповіді вони обирали на згадані два завдання. Наголосимо, що отримані в кабінетах результати учасників тестувань УЖЕ враховують рішення апеляційної комісії щодо перерахунку балів учасників. Щоб переконатися в цьому перевірте, які бали вами нараховано за відповідні завдання в картці результатів учасника вступних випробувань до магістратури, що розміщена в кабінеті учасника. 

Окремо зауважимо, що подання апеляційних заяв щодо результатів ЄВІ у 2024 році не передбачено чинним законодавством.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача