UA Рус

Відбувся IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із 18 навчальних предметів

22 квітня 2024 174 Друк
Відбувся IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із 18 навчальних предметів

Відбувся IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із 18 навчальних предметів, проведених 15 очно та 3 дистанційно. Цього року в змаганнях узяли участь 1 374 учасники із 24 областей України та Києва.

Олімпіад в очному форматі порівняно з попередніми навчальними роками побільшало: у 2022/2023 — 3 очні та 14 дистанційних, а в 2021/2022, 2020/2021 та 2019/2020 роках олімпіади не проводилися через пандемію COVID-19. До цього року востаннє повноцінні очні олімпіади відбулися у 2018/2019 навчальному році, тоді було проведено 26 очних змагань.

Зокрема, цьогоріч в очному форматі вдалося провести олімпіади з біології та хімії, що дало можливість учасникам продемонструвати практичні навички в лабораторіях. Цей формат є важливим, адже дозволяє всебічно оцінити знання та вміння школярів.

Підпишіться на email розсилку!

Цього року олімпіади проводили під загальною координацією НЦ «МАНУ» разом із департаментами (управліннями) освіти і науки обласних державних адміністрацій, закладами освіти, а в деяких регіонах — інститутами післядипломної освіти.

«Організація змагань в умовах воєнного стану свідчить про рішучість держави підтримувати талановиту молодь і створювати для неї можливості для розкриття потенціалу. Олімпіади не лише сприяють збагаченню знань, а й об'єднують учасників та освітян з різних куточків України, стимулюючи обмін досвідом та ідеями», — наголосив перший заступник міністра освіти і науки Євген Кудрявець.

Участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах має величезну цінність для кожного учасника. Це не лише можливість продемонструвати знання, а й набути досвіду командної роботи, розвинути критичне мислення та творчі здібності. Перемога на олімпіаді відкриває шлях до реалізації освітніх та професійних амбіцій талановитої молоді.

Олімпіадний рух є важливою частиною загальної стратегії Міністерства освіти і науки України щодо розвитку освіти та підтримки обдарованих учнів.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача