Пошук по сайту

Вчителям пропонують підвищити кваліфікацію з цифрової грамотності

Освіта в Україні

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов на своїй Фейсбук сторінці написав про те, що Міністерство цифрової трансформації пропонують освітянам підвищити свою кваліфікацію із цифрової грамотності.

“Стрімкий перехід на дистанційне навчання через пандемію лише підтвердив важливість цифровізації для забезпечення якісної та доступної освіти в сучасних життєвих реаліях. Забезпечення якісної освіти, а також створення безпечного освітнього середовища безпосередньо пов’язані з цифровою грамотністю учнів, студентів, батьків та педагогічних працівників.

Сьогодні разом із Міністерством цифрової трансформації України ми здійснили важливий крок, що сприятиме реалізації цих прав учасників освітнього процесу, підписавши меморандум про співпрацю. Тепер спільно популяризуватимемо цифровізацію сфери освіти та підвищуватимемо рівень цифрової грамотності учасників освітнього процесу, насамперед - педагогічних працівників.

Отримуйте актуальні новини освіти

Зокрема, у межах співпраці розроблятимемо рекомендаційні та навчально-методичні документи у сфері цифровізації освіти і будемо проводити інформаційно-просвітницьку діяльність.

Вчасна та правильна комунікація між освітніми управлінцями та учасниками освітнього процесу - важливий інструмент для цифровізації освіти і розвитку цифрових навичок в учнів, педагогів та батьків. Тому в планах також моє долучення як експерта до участі в курсі про комунікації для освітніх управлінців, який буде доступний безоплатно на порталі Дія.Цифрова освіта.

Щиро вдячний заступниці Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерії Іонан за успішний початок нашої співпраці”.

Теги:
Читайте також:

"МОН підготувало сьому серію відеороз’яснень для вступників"

""Хто несе відповідальність за те, що ЗНО оцінюється суб’єктивно?" - Тарас Ткачук"

"Директори львівських шкіл отримуватимуть зарплату по 1000 доларів"

Місце в рейтингу новин: 3225 місце
Рейтинг 0 из 5 на основе 0 оцінок
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини