UA Рус

Оголошено збір на відновлення зруйнованої російськими ракетами «Школи супергероїв» в Охматдиті

Оголошено збір на відновлення зруйнованої російськими ракетами «Школи супергероїв» в Охматдиті

8 липня внаслідок ракетного обстрілу росіянами було зруйновано найперший клас Школи супергероїв, пошкоджено клас для дошкільнят і бібліотеку освітнього центру ДУ «Школа супергероїв» на території дитячої лікарні «Охматдит» у Києві. Постраждали відділення лікарні. Усіх дітей зі Школи супергероїв на момент влучання вивели в укриття.

Протягом 2023–2024 навчального року в закладі навчалося понад 1 000 дітей, які змушені проходити лікування в стаціонарі. «Охматдит» — перша лікарня, де було започатковано проєкт і створено перший освітній осередок ДУ.

«Сьогодні повністю зруйнований перший клас в «Охматдит», з якого почалася історія масштабування мережі Шкіл супергероїв. Також зазнали пошкоджень бібліотека і клас для дошкільнят. Школи супергероїв — це школи в лікарнях, що надають освіту тяжкохворим дітям, які проходять лікування діалізом, мають онкологічні захворювання, ВІЛ/СНІД і не тільки. Але пошкоджені приміщення — це не головне. Головне, що діти в класах і працівники не постраждали. Завали продовжують розбирати. І яка б зараз лють нас не переповнювала, ми маємо боротися далі. Ми відновимо не тільки цей клас, а й продовжимо розбудовувати мережу», — зазначила заступниця міністра освіти і науки та засновниця «Школи супергероїв» Євгенія Смірнова.

«Школа супергероїв» — державна установа, заснована Кабінетом Міністрів України у 2022 році за підтримки Офісу Президента та першої леді Олени Зеленської. Зараз в Україні працює 11 освітніх центрів ДУ, що забезпечують право на освіту дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

МОН закликає долучитися до збору коштів на відновлення класу та бібліотеки ДУ «Школа супергероїв». Підтримати проєкт можна за покликанням.

А за реквізитами в дописі НДСЛ «Охматдит» можна підтримати саму лікарню. Долучайтеся до підтримки!

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача