Укр Рус

На Міжнародній науковій олімпіаді українські учні та студенти здобули 10 нагород

На Міжнародній науковій олімпіаді українські учні та студенти здобули 10 нагород

Учні Малої академії наук здобули 10 призових місць на Міжнародній олімпіаді наукових проектів.

Олімпіада International Science Project Olympiad відбулась з 1 по 2 травня в Туреччині.

На конкурсі, який відбувався онлайн, українські учні та студенти здобули 2 золоті, 2 срібні, 3 бронзові медалі і 3 спеціальні нагороди.

Золото отримали:

  • Софія Іванова, студентка Харківського національного університету радіоелектроніки. Вона придумала систему швидкого підігріву газового редуктора автомобільного двигуна “Швидкий старт”, що допомагає зекономити паливо.

  • Олена Коваленко, учениця київського політехнічного ліцею. Винайшла спосіб добувати екологічну енергію від коливань дерев.

Срібло отримали:

Підпишіться на email розсилку!

  • Єлизавета Столярчук, студентка Київської політехніки. Придумала вітряний генератор на основі сегнерового колеса, що здатен працювати на територіях із сильними вітрами та поганими погодними умовами.

  • Іван Матюшенко, учень Харківського фізико-математичного ліцею. Винайшов багатошарове енергогенерувальне теплоізолювальне покриття для зовнішніх огороджувальних конструкцій, що зменшує витрати на обігрів споруди через використання парникового ефекту та сонячного світла.

Бронзу отримали:

  • Анна Плутахіна, школярка з Харкова, за апідиктор – пристрій для акустичного контролю стану бджолиної сім’ї.

  • Вероніка Подлєснова, школярка з Дніпра, яка виявила залежність мікробіоти кишківника білих щурів від впливу гліфосату, сахарину та бензонату натрію.

  • Анастасія Кириченко, школярка з Києва, за дослідження інгібіторних властивостей синтетичних альфа-, бета-, гама-пептидів та їхній вплив на полімеризацію плазми крові людини.

Спеціальні нагороди здобули:

  • Єлизавети Яковенко, школярка з Полтави, за дослідження динаміки температурного режиму м. Лубни.

  • Ілля Демиденко, студент із Харкова, за розроблення нової технології моделювання, дослідження й оптимізації складних хімічних систем.

  • Ігор Мічурін, студент Харківського національного університету радіоелектроніки, за навчальну програму для пошуку коренів многочленів на комплексній площині.

Довідка: Міжнародна олімпіада наукових проєктів International Science Project Olympiad (INSPO) – це найбільший у регіоні форум молодих учених, який проводять із 2007 року під патронатом Міністерства освіти Туреччини. З 2014 року INSPO набув міжнародного статусу. Конкурс об’єднує до 30 країн-учасниць, які представляють приблизно сотню проєктів. Змагання проводять раз на два роки.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Голосувати

Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача