UA Рус

Документальна стрічка про українську школу у Польщі отримала премію Emmy

13 лютого 2024 196 Друк
Документальна стрічка про українську школу у Польщі отримала премію Emmy

Цього року премію Emmy, яка є аналогом «Оскара» у світі телебачення, вручили документальному фільму, який розповідає про українську школу для біженців у Польщі.

Спеціальний випуск Power of Women: The Changemakers зняло американське видання Variety та телеканал про жінок Lifetime. Power of Women — це нагорода, яку щороку вручає світовим зіркам видання Variety. Спецвипуск The Changemakers був приурочений до нагородження Variety’s Power of Women 2023 у Лос-Анджелесі. Цей захід привертає увагу багатьох впливових діячів та діячок. Так, у 2023-му його відвідали Біллі Айліш, Марґо Роббі, Емілі Блант, Лілі Ґладстоун, Меган Маркл, Леонардо Ді Капріо.

Підпишіться на email розсилку!

Спецвипуск розповідав про жінок, якими надихаються видатні діячки культурної сфери, номіновані на нагороду Power of Women в попередні роки. Саме в цьому випуску знялася засновниця школи для біженців, українка Вікторія Гнап. Своєю натхненницею її обрала відома акторка та продюсерка Пріянка Чопра, яка підкорила спочатку Боллівуд, а згодом і американську кіноіндустрію.

Пріянка познайомилася з Вікторією через команду ЮНІСЕФ. Акторка є амбасадоркою доброї волі ЮНІСЕФ і під час повномасштабного вторгнення росії підтримала українців, зокрема дітей. Вікторія домоглася від Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ підтримати школу для українських біженців у Польщі, яку розбудувала з нуля без підтримки жодної з держав.

Саме історію школи і було висвітлено у фільмі Power of Women: The Changemakers, адже вона є унікальним явищем у сфері освіти для біженців.

«Війна в Україні сходить зі шпальт газет, однак насильство триває. Пару мільйонів українців змушені були покинути рідну країну. Діти страждають від війни найбільше. Вони змушені покидати свої домівки, своїх татусів, друзів, свої школи. Вони не можуть продовжувати нормально вчитися. І, на жаль, це матиме негативні наслідки в майбутньому», — зазначила Пріянка Чопра Джонас.

 

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача