UA Рус

Дипломи, видані до 2000 року, також з'являться в Дії: що для цього треба зробити

25 березня 2024 712 Друк
Дипломи, видані до 2000 року, також з'являться в Дії: що для цього треба зробити

Для того, аби у Дії зʼявились дипломи, видані до 2000 року, українцям потрібно звернутися до свого навчального закладу, аби їх внесли в Єдину державну електронну базу освіти. Про це повідомила керівниця команди впровадження застосунку в Міністерстві цифрової трансформації Ірина Заболотна.

За словами посадовиці, документи про освіту в ЄДЕБО почали вносити лише після 2000 років, тому вони не відображаються у Дії. Про це Заболотна розповіла в ефірі телемарафону, передає "Суспільне"

"Щоб дипломи підтягнулися, інформація про документ має бути внесена навчальним закладом до Реєстру ЄДЕБО – це реєстр Міносвіти. Виші почали вносити документи після 2000-х років", – пояснила представниця Мінцифри. 

Підпишіться на email розсилку!

Також Заболотна розповіла про можливість завантажити копію освітнього документу у PDF-форматі та поширити зручним способом, наприклад, через електронну пошту.

Крім цього, можна перевірити своєю "Дією" документ іншої особи. Для цього потрібно навести сканер у застосунку на QR-код на документі, після чого зʼявиться усі інформація про диплом. 

Нагадаємо, віднині у Дії зʼявилися документи про освіту. Для цього користувачам потрібно оновити застосунок і всі дипломи та атестати "підтягнуться" автоматично.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача