UA Рус

Більшість абітурієнтів обирають англійську мову на НМТ

14 червня 2024 209 Друк
Більшість абітурієнтів обирають англійську мову на НМТ
Англійська мова є найпопулярнішим серед абітурієнтів предметом на вибір із 4, з яких складається національний мультипредметний тест (НМТ).

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» сказала директорка Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко, передає кореспондент Укрінформу.

«Англійська мова – абсолютний лідер. Після цього доволі високі показники мають географія, біологія та українська література. На жаль, дуже мало учасників обирають фізику та хімію. І інші іноземні мови, окрім англійської – німецька, французька, іспанська - так само не є дуже популярними», - зазначила Вакуленко.

Вона нагадала, що учасники основної сесії НМТ уже знають свої результати в тестових балах, бо одразу після завершення оцінювання можуть побачити на екрані кількість набраних (ними – ред.) тестових балів з кожного предмета.

Підпишіться на email розсилку!

Директорка УЦОЯО поінформувала, що вони не можуть запропонувати учасникам апеляцію до результатів, бо мають тільки закриті тестові завдання.

«Раніше, коли проводили традиційне ЗНО, то учасники апелювали не до завдань, які перевіряються автоматично, а до роботи екзаменаторів, якщо завдання було з розгорнутою формою відповіді. Зараз це тільки закриті завдання. Відповідно, якщо ми маємо певні помилки, то ми ухвалюємо адекватне рішення для всіх учасників тестування, і апеляції подавати не потрібно», - пояснила Вакуленко.

Вона сказала, що якщо, наприклад, вони помилилися у введенні ключа під час макетування тестових завдань і якісь учасники недоотримали свого належного бала, то вони нараховують такі бали абсолютно всім учасникам.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача