Укр Рус

Як покращити успішність?

25 грудня 2021 301 Друк
Як покращити успішність?

Правильна підготовка та організація навчального процесу є запорукою покращення успішності та успіхів у навчанні. Експерти  Oxford Learning поділилися секретами успіху, які допоможуть учням навчатися на «відмінно».

Підпишіться на email розсилку!
1.     Самоорганізація.

Запорукою успішного результату в будь-якій справі є правильна організація процесу. Для ефективного планування завдань слід скористатися щоденниками або планувальниками, в які можна записувати домашні завдання, список проєктів та справ, які необхідно виконати.

2.     Уважність під час занять.

Для ефективного оволодіння новою інформацією важливо бути зосередженим та уважним під час занять. Експерти рекомендують робити нотатки своїми словами нового матеріалу, що викладає вчитель. В такий спосіб інформація краще засвоюється.

Варто зазначити, що гаджети, сторонні предмети, вікно з видом на вулицю, однокласники є факторами відволікання. Під час уроку їхній влив має бути мінімальним. Для цього слід вимкнути телефон, не контактувати з друзями, а сконцентруватися на новому матеріалу.

3.     Конспектування.

Конспектування нової інформації, яка викладається на уроці, або тезисне занотовування матеріалу, допоможе краще зрозуміти та запам’ятати. В будь-який момент можна звернутися до записів та згадати матеріал. Після уроку інформацію можна структурувати, додати наочні елементи.

4.     Перегляд нотаток.

Особисті записи навчального матеріалу стануть цінним інструментом під час підготовки до іспитів та тестувань. Прочитавши конспект, можна відновити в пам’яті інформацію, яка засвоєна короткочасно.

5.     Запитання.

Якщо під час викладення матеріалу якийсь фрагмент незрозумілий, не слід соромитися та запитати у вчителя.

6.     Взаємодія з вчителем.

Не слід боятися запитувати у вчителів, коли щось незрозуміло. Варто просити роз’яснення або додаткову допомогу, якщо вона потрібна. Ініціатива звертатися до вчителя виявиться корисною не лише для покращення оцінок, а й для встановлення дружніх стосунків з вчителем.

7.     Інтервальне навчання.

При виконанні домашнього завдання не слід робити одразу все, сидячі декілька годин. Експерти рекомендують кожні 30 хвилин робити перерви, що дозволить відволіктися, перезавантажити думки та налаштуватися на подальшу роботу. Найефективнішими вважаються короткі навчальні сесії, які допомагають максимально використовувати час навчання.

 

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Голосувати

Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача