Пошук по сайту

Конкурс Премії імені Григорія Кочура – 2021

Коли: 05 лютого 2021 – 01 червня 2021
Де: Київ, Україна
Місце: Дистанційно
Дивитись на карті

Премія імені Григорія Кочура присуджується щорічно 17 листопада до дня народження Григорія Порфировича Кочура на конкурсних засадах письменникам, перекладачам, сценаристам, драматургам, які є громадянами України за кращі переклади українською мовою визначних творів світової поезії та вагомі перекладознавчі праці в царині українського художнього перекладу.

На здобуття Премії висуваються нові оригінальні твори авторів або колективу авторів, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх п’яти років, але не пізніше ніж за півроку до їх висування на здобуття Премії. Не можна висувати твори, які вже були відзначені іншими преміями або державними нагородами.

Висувати пропозиції на здобуття Премії до Мінкультури можуть творчі спілки, асоціації, наукові, національно-культурні, національно-просвітницькі товариства, літературні об’єднання, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів та наукових установ, а також окремі літератори та перекладознавці.

Отримуйте актуальні новини освіти

Розмір грошової винагороди – 20000 грн.

Для здобуття Премії необхідно до 01 червня 2021 року надати необхідні документи за адресою: 0101, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1.

Усі деталі дивіться у Положенні.

Опубліковано: Освітній портал
Поділитись в:
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Событие на карте:
Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Вам також буде цікаво