Пошук по сайту
Комунальний заклад вищої освіти

Комунальний заклад вищої освіти "Житомирський базовий фармацевтичний коледж" Житомирської обласної ради

Связаться с ВУЗом Посетить web-сайт
2 відгука Добавить в избранное
Післядимломна освіта::
Підготовче відділення:

Направления подготовки

Абітурієнтам

Фармація - одна з найдавніших сфер людської діяльності, яка зародилася на зорі цивілізації для забезпечення найважливішої потреби людини бути здорового. Усіма мовами слово «фармація» звучить однаково і означає науково-практичну галузь, яка займається питанням пошуку, одержання, дослідження, застосування, зберігання, виготовлення та відпуску лікарських засобів.
Фармацевт - одна з найпотрібніших у світі професій, і її заслужена престижність, шляхетність підтверджується світовим досвідом, стрімким розвитком фармації у світі, зокрема в Україні.
Фармацевт - це сьогодення і майбутнє фармації. Його діяльність - це натхненна праця в ім’я збереження здоров’я людини, продовження тривалості життя і поліпшення його якості.

 • Подробнее о ВУЗе

  Житомирський базовий фармацевтичний коледж - один з найкращих освітніх центрів поліського регіону і всієї України. За 80 років коледж пройшов славний шлях від фармацевтичної школи до сучасного навчального закладу вищої освіти.

  Житомирський базовий фармацевтичний коледж - є базовим  з питань навчально-методичної роботи для вищих медичних, фармацевтичних навчальних закладів, які здійснюють підготовку фврмацевтів в Україні.

  Житомирський базовий фармацевтичний коледж - це потужний кадровий потенціал, міцна матеріально-технічна база, конкурентоспроможність фахівців на ринку праці.

  ВНЗ на карте:

  Поделиться в:
  Додати ВУЗ
  Общее положение в рейтинге: 1 місце
  Рейтинг 5 из 5 на основе 1 оцінок
  Коментарі {2}

  Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

  08.08.2019
  Класс

  Відповісти

  08.08.2019
  добре

  Відповісти

  Як зауважив хтось із великих, доля – не випадок, а предмет вибору: на неї не чекають, її виборюють. Величезний шлях розквіту й становлення української нації тісно пов’язаний з історією розвитку її науки і освіти. Велич вітчизняної фармацевтичної освіти зумовлена безсмертними досягненнями вчених, які протягом існування людства ведуть його до вершин цивілізації.  

  Цей неспинний процес відбувається саме в тих славетних школах, які пройшли нелегкий, але безцінний шлях свого становлення та золотими літерами вписуються в історію вітчизняної освіти в сфері лікарської допомоги населенню.

  Історія Житомирського фармацевтичного коледжу віддзеркалює самовіддану працю та значні досягнення багатьох поколінь, що стали скарбницею знань, які є джерелом подальшого підвищення престижності професії, примноження її кращих традицій. І хоча з точки зору всесвітньої історії 75 років – лише мить, для Житомирського фармацевтичного коледжу – це шлях нескінченного прагнення бути потрібним своїй державі у різні часи, створюючи непорушний щабель професіоналів своєї справи. 

  Зв’язатись з ВУЗом будет в две строки вот таким вот большим как все думают

  Тут какой-то текст должен быть в две строки возможно
  Выберите направление подготовки