Пошук по сайту
Державна наукова установа

Державна наукова установа "Київський академічний університет"

Затверджено
Преміум
Связаться с ВУЗом Посетить web-сайт
0 відгуків Добавить в избранное
  • Код закладу в ЄДЕБО 4001
  • Повне найменування Державна наукова установа "Київський академічний університет"
  • Коротка назва Київський академічний університет
  • Повне найменування (англ.) State research institution "Kyiv academic university"
  • Місцезнаходження Західна Україна, Львівська область, вул. Шевченка
    Показать на карте
  • Веб-сайт https://kau.org.ua/
  • Кваліфікаційний рівень Молодший бакалавр, Бакалавр, Магістр
Гуртожиток:
Післядимломна освіта::

Направления подготовки

вфівфівф

Абітурієнтам

Студентка факультету фізичного виховання здобула перемогу на Чемпіонаті України
Студентка факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Ірина Коляденко здобула перемогу на Чемпіонаті України з жіночої боротьби до 23 років. Він проходив разом із Чемпіонатом України з вільної боротьби.

Учасниками змагання стали понад 300 спортсменів із різних міст країни. Тернопільська спортсменка стала чемпіонкою у ваговій категорії до 65 кг.

Подробнее о ВУЗе

Хочете отримати найкращу базову фізико-математичну освіту та досвід сучасних наукових досліджень міжнародного рівня у поєднанні з найсучаснішими комп'ютерними технологіями? Тоді долучайтесь до бакалаврів КАУ, що проходять підготовку в спеціальних академічних групах на базі фізичного, механіко-математичного факультетів та факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУТШ), відповідно до договору між НАН України та КНУТШ. Студентам, що навчаються в цих спецгрупах КАУ, на 1-3 курсах читаються факультативи з додаткових глав лінійної алгебри, диференціальної геометрії, інших розділів математики, класичної механіки, теорії поля, квантової механіки, квантової теорії поля, фізики конденсованого стану та надпровідності на відповідних кафедрах.

 

ВНЗ на карте:

Поделиться в:
Додати ВУЗ
Общее положение в рейтинге: 5 місце
Рейтинг 0 из 5 на основе 0 оцінок
Комментарии ({0})

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

RE:  Research Education – реально дослідницький університет де викладають виключно знані в світі науковці (з-поміж яких чимало наших випускників), що провадять активні дослідження на міжнародному рівні і де студенти одразу долучаються до цих досліджень.

IC:   International Cooperation – тісні міжнародні зв’язки, що, через спільні проекти, програми стажувань, міжнародні школи та доповіді запрошених науковців, роблять студентів активними учасниками змагань за вирішення найсучасніших наукових проблем і забезпечують їм рівні, у порівнянні з випускниками провідних європейських дослідницьких університетів, можливості побудови наукової кар’єри.

Зв’язатись з ВУЗом будет в две строки вот таким вот большим как все думают

Тут какой-то текст должен быть в две строки возможно
Выберите направление подготовки