Укр Рус

Уряд ОАЕ передав майже 5000 ноутбуків для українських школярів

Уряд ОАЕ передав майже 5000 ноутбуків для українських школярів

Усі цифрові пристрої будуть розподілені між учнями 5–11 класів із вразливих категорій Сумської, Дніпропетровської та Донецької областей у межах Коаліції девайсів — об’єднання організацій, бізнесу, урядів і меценатів для учнів та освітян.

«Найбільшу потребу в девайсах (понад 3 000) Фундація Олени Зеленської разом із МОН та Мінцифрою цього разу закриває на Сумщині. Конотопський, Шосткинський, Сумський, Охтирський — ті райони, які зараз щоденно потерпають від обстрілів та де діти вимушені навчатися тільки онлайн. Дати можливість учням вчитися попри війну — головна мета нашої Коаліції девайсів. Дякую уряду Об’єднаних Арабських Еміратів за постійну підтримку української освіти», — розповідає Ніна Горбачова, директорка Фундації.

На сьогодні майже 300 тисяч українських школярів не мають доступу до освіти через відсутність ноутбука чи планшета.

«Нова партія пристроїв для українських школярів — результат роботи Коаліції девайсів. Наш план до кінця 2024 року: 100 тисяч гаджетів для учнів і 30 тисяч — для вчителів. Спільними зусиллями держави, міжнародних партнерів та благодійних фондів відновлюємо доступ до освіти для кожної дитини, яка нині, через війну, не має змоги здобувати освіту», — зазначив міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

За час діяльності Коаліції девайсів вже вдалося залучити від партнерів майже 50 тисяч ґаджетів для навчання.

Розвиток та підтримка української освіти — незмінний пріоритет Фундації Олени Зеленської, МОН і Мінцифри. План до кінця 2024 року: передати 100 тисяч пристроїв учням і 30 тисяч — учителям.

Подпишитесь на email рассылку!

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача