Укр Рус

ТОВ "Освітній портал" (проєкт Алаба) став переможцем конкурсу-огляду електронних освітніх ресурсів для закладів загальної середньої освіти

ТОВ Освітній портал (проєкт Алаба) став переможцем конкурсу-огляду електронних освітніх ресурсів для закладів загальної середньої освіти

ТОВ "Освітній портал" з проєктом Алаба став переможцем конкурсу-огляду електронних освітніх ресурсів для закладів загальної середньої освіти в категорії Освітні інтерактивні ігри, конкурси, олімпіади.

За дорученням Міністерства освіти і науки України конкурс-огляд організовувала Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

Конкурс проводився в онлайн-форматі напередодні навчального року. 20-31 липня 2022 року потенційні учасники відправляли заявки на участь, а 1-10 серпня конкурсна комісія оцінювала матеріали учасників.

За словами директора ІМЗО Євгена Баженкова: до складу конкурсної комісії увійшли знані науковці та досвідчені педагогічні працівники. Під час оцінювання було передбачено науково-методичну, психолого-педагогічну та антидискримінаційну оцінку змістової складової, а також дизайн-ергономічну та технічно-функціональну оцінку програмної та технічної складових електронних освітніх ресурсів»

На Конкурс приймались електронні освітні ресурси, змістове наповнення яких відповідало Державним стандартам початкової загальної освіти та базової середньої освіти, типовим освітнім програмам для 1-4 класів, модельним навчальним програмам для 5-го класу та ілюструвало цілісне розгортання програмового матеріалу в межах певного періоду навчання (семестр, рік).

Пишаємось тим, що зможемо допомогти забезпечити здобувачів загальної середньої освіти та педагогічних працівників електронними освітніми ресурсами. А також допомогти організувати освітній процес для учнів, які перебувають за кордоном, в Україні та на тимчасово окупованих територіях.

Довідково:

Алаба - портал інтерактивних ігор, що базуються на навчальній програмі МОН. Ресурс також містить пазли, загадки, розмальовки  та інші завдання для всебічного розвитку інтелектуальних навичок дітей 

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:

Вiдгуки

Natalia Kozupitsa Natalia Kozupitsa
07.10.2022
Це найцікавіший росказ у всьому світи ,ви молоці що це придумали!Та хочу вам подякувати за це.Ви неймовірні!Ви підняли мені настрій!????????????????????????????????????????????-Наталія Козупиця Суми Шевченко ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Відповісти


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача