Укр Рус

Почалася реєстрація на вступні випробування для вступників на бакалавра

Почалася реєстрація на вступні випробування для вступників на бакалавра

Сьогодні, 3 липня, почалася реєстрація на згадані вступні випробування. Вона триватиме до 10 липня – для вступу на бюджет чи контракт, а до 25 липня – лише на контракт. 

Реєстрація відбувається через електронний кабінет вступника, в модулі: «Реєстрація на вступне випробування (співбесіда, творчий конкурс, фахове випробування)».

Заяви на вступні випробування дають можливість взяти участь у співбесідах (виключно з пільгами) та творчих конкурсах, а після їхнього успішного проходження – подати заяви на вступ до ЗВО (з 19 липня). Для цього треба буде обрати інший модуль – «Подача заяв на вступ».

Зверніть увагу: заяви на вступні випробування НЕ є заявами на вступ. Це різні типи заяв. Тож якщо ви вступаєте за співбесідою або творчим конкурсом, вам треба подати обидва ці типи заяв в електронному кабінеті.

Важливо: щоб знайти код конкурсної пропозиції, скористайтеся пошуком конкурсних пропозицій за посиланням https://vstup.edbo.gov.ua/offers/ За заданими параметрами система відобразить вам всі наявні конкурсні пропозиції, в кожній з яких є код КП (третій рядок).

Докладний алгоритм реєстрації заяв на вступні випробування можна переглянути у відповідних інструкціях:

Нагадуємо, що: 

  • спеціальності з творчим конкурсом можна переглянути в Додатку 1 до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році;

  • у цьому ж документі визначено, які категорії вступників мають право на вступ за співбесідами замість НМТ/ЗНО (Розділ VIII. Спеціальні умови участі у вступній кампанії). Для зручності використовуйте файл «Категорії спеціальних умов вступу та документи для їхнього підтвердження» в блоці «Інформаційні матеріали» розділу «Вища освіта» на сайті  https://vstup.edbo.gov.ua/ Коди категорій для вступу за співбесідою: 100, 101, 102, 103, 105, 107, 108.

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача