Укр Рус

Історія спротиву вчительки Новопечерської школи

Історія спротиву вчительки Новопечерської школи

Як допомагають вчителі Збройним силам та наближають  перемогу, окрім невтомної праці на освітньому фронті?
Історію спротиву вчительки пані Марії та її рідного брата Євгена, який зараз в одній з найгарячіших точок України, опублікувала на своїй Фейсбук сторінці  Новопечерська школа.

"Від початку повномасштабного вторгнення пані Марія займається допомогою тим, хто цього потребує: розвозила теплу їжу, розсилала ліки, передавала речі першої необхідності родинам із дітьми, допомагала територіальній обороні, здавала кров. Однією з перших у складі волонтерів побачила звільнені Бучу, Макарів та Бородянку… І все це самостійно, не належачи до жодної організації!
 
А про брата пані Марії ви чули, хоч поки про це не знаєте! Ви точно бачили в новинах кадри розтрощеної ворожої техніки біля станції метро Берестейська після бою 26 лютого. Саме завдяки мужності Євгена та його побратимів колона була зупинена, а жителі Києва – захищені від нападників.
 
Просто зараз Євген у одній з найгарячіших точок України, тож пані Марія продовжує підтримувати його та армію технікою та спорядженням – на її сторінці можна дізнатись про це детальніше та долучитись (@Mariyka Yanchenko).
 
Пишаємось Новопечерською родиною! Знаємо, що перемога завдяки таким людям щохвилини ближча!", - говориться в дописі.
 
Пам’ятайте, що кожен здобуває Україні славу на своєму фронті. Поширюйте історії про учнів, студентів і науковців, які наближають перемогу, додаючи до публікацій хештег #на_своєму_місці.
Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача