Укр Рус

Адвокат уточнив нюанси мобілізації українських студентів закордонних вишів

Адвокат уточнив нюанси мобілізації українських студентів закордонних вишів

Якщо ухвалять новий закон про мобілізацію, то не всі студенти денної форми навчання отримають відстрочку на час здобуття освіти. Також для ТЦК немає різниці, в якому виші вчиться військовозобов'язаний — в українському офлайн, чи закордонному онлайн.

Про це на своєму каналі в Telegram розповів адвокат Олександр Потєшін.

Навчання у виші, у разі ухвалення нового законопроєкту, буде підставою для відстрочки лише при за умови збереження принципу по рівню освіти. Тобто, рівень має бути вищим від того, який вже є: від бакалавра, через магістра до аспіранта. Тобто, не можна здобувати другий фах, наприклад, магістра, потрібно поступати в аспірантуру.

Подпишитесь на email рассылку!

"Якщо законопроєкт ухвалять, то військовозобов'язані, які не відповідатимуть критерію по рівню освіти, матимуть можливість довчитися до кінця навчального року. У кожному навчальному закладі це може бути різний строк. Але у більшості — до кінця літа 2024 року", — зазначив адвокат.

В статті 23 закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" не робляться якісь виключення або інший порядок у зв'язку з національної приналежності навчального закладу.

"Освіту можна здобувати онлайн і у кордонному виші. Головне, щоб були документи з перекладом та нотаріальним підтвердженням", — підсумував Потєшін.

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача