Укр Рус

81 тренер готовий навчати вчителів оновленого предмета «Захист України»

81 тренер готовий навчати вчителів оновленого предмета «Захист України»

Міністерство освіти і науки України продовжує працювати над оновленням предмета «Захист України» в 10–11 класах. Важливою складовою цього процесу є зміна підходу до викладання предмета та навчання вчителів.

Тому оновлення предмета почали з навчання тренерів, які стануть агентами змін та зможуть надалі передавати знання та навички вчителям «Захисту України», а ті — кожному молодому громадянину.

«Хочемо, щоб з 1 вересня предмет “Захист України” викладали по-новому. І саме вчителі мають стати рушієм цих змін, тому навчання педагогів — важливий фокус уваги. Наша мета — зробити так, щоб у підсумку вчителі “Захисту України” стали натхненниками для багатьох молодих громадян: формували потужну патріотичну позицію, надавали знання для збереження життя як в мирний час, так і в умовах війни», — зазначає Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України.

Подпишитесь на email рассылку!

81 відібраний майбутній тренер переймав досвід у представників АЗОВу, ОСІНТ-агенції «Мольфар», демократичної школи «Майбутні» та КMBS. Навчання охоплювало теми національної безпеки та оборони, інформаційної безпеки, військового управління, а також стосувалося особливостей роботи з учнями 10–11 класів та педагогіки.

Відтепер після тримання сертифікату тренери зможуть проводити підвищення кваліфікації вчителів.

Планується, що в липні запускатиметься набір на другу хвилю навчання для тренерів через великий попит та важливість викладання оновленого предмета «Захист України».

Нагадаємо, що для реалізації оновлення предмета «Захист України» у 2023 році уряд виділив 1,74 млрд грн для підвищення кваліфікації вчителів цього предмета, а також закупівлю засобів навчання та комп’ютерного обладнання для навчальних кабінетів.

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача