Укр Рус

Які зміни чекають на українських дітей у Польщі із 1 вересня

Які зміни чекають на українських дітей у Польщі із 1 вересня

Сейм ухвалив зміни до закону про допомогу українським громадянам, які перебувають у Польщі у зв'язку з війною в Україні. Згідно зі змінами, термін легального перебування українців у Польщі продовжено до 2025 року. Починаючи з 2024 року, соціальна допомога "Родина 800+" та "Добрий старт" буде виплачуватися лише тим дітям, які виконують шкільний обов'язок, пише INKORR 

Зміни не стосуються всіх українців в Польщі, а тільки тих, які мають дійсний PESEL зі статусом UKR. Це викликає обурення серед представників української громади, які вважають це дискримінацією.

Українські діти, які проживають в Польщі, тепер зобов'язані ходити до польських навчальних закладів. Це рішення прийняте через те, що уряд боїться, що українські діти не отримують належної освіти. При цьому, батькам-українцям доведеться дбати про те, щоб діти вивчали польську мову, а якщо потрібно, знаходити репетиторів або курси.

Подпишитесь на email рассылку!

За новими правилами, які набудуть чинності з вересня 2024 року, батьки дітей, які не підуть до польської школи, можуть очікувати покарання. Держава буде контролювати виконання шкільного обов'язку і при необхідності накладати штрафи.

Міністерство освіти Польщі повідомило, що з вересня 2024 року всі українські діти, які перебувають у Польщі через війну, будуть зобов'язані ходити до місцевих шкіл. Це рішення прийняте після консультацій з українськими колегами та за рекомендаціями неурядових організацій.

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача