Укр Рус

Затверджено новий Державний стандарт професійної освіти

21 жовтня 2021 311 Друк

ід час засідання Уряду, що відбулося 20 жовтня 2021 року, затверджено новий Державний стандарт професійної освіти, який визначає вимоги до результатів навчання учнів, обов’язкових компетентностей, змісту професійної освіти, рівня кваліфікації випускника профтеху, загального обсягу навчання, переліку основних засобів навчання.

Підпишіться на email розсилку!

Як повідомляє Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі, у документі передбачено три ключових правила для створення якісних освітніх стандартів:

  • освітні стандарти мають базуватися на компетентнісному підході, тобто передбачати здобуття учнями тих навичок, які є актуальними та потрібними для конкретної професії;
  • кожен освітній стандарт має містити чітко визначені показники ефективності навчання учня, тобто орієнтація на результат, а не процес;
  • стандартом мають бути передбачені умови для всебічного розвитку особистості

«Сьогодні ми прагнемо створити сучасну систему освіти та науки України. Сфера професійної освіти має бути інноваційною та спроможною надавати знання та навички, яких сьогодні потребує ринок праці», зауважив очільник МОН.

Документ є основою для розроблення державних освітніх стандартів з конкретних професій з урахуванням вимог та потреб ринку праці.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Голосувати

Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача