Пошук по сайту

Заборона на відвідування закладів освіти в «червоній» зоні

Освіта в Україні

На засіданні Кабінету Міністрів України, що відбулося 13 жовтня 2020 року, були ухвалені зміни до Постанови від 22.07.2020 року №641 щодо встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів, відповідно до яких на території адміністративно-територіальних одиниць, що потрапили до «червоного» рівня епідемічної небезпеки, відвідування закладів освіти буде заборонено.

Водночас відвідування учнями в таких регіонах спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів дозволяється за умови дотримання в закладах встановлених МОЗ протиепідемічних заходів та здійснення щоденного контролю за станом здоров’я дітей. Такий виняток зроблено у зв’язку з невеликою наповненістю класів в спеціальних закладах освіти, що коливається від 6 до 12 осіб. Середнє значення для закладу складає 115 осіб, що дає змогу впровадити всі необхідні протиепідемічні та санітарні заходи.

Нагадуємо, що в жовтні на відвідування закладів освіти, що потрапляли до «червоної» зони, регіональними комісіями ТЕБ та НС надавався дозвіл.

Теги:
Читайте також:

"ВООЗ: закривати школи на час пандемії - малоефективно"

"Чи законно направляти вчителів на дистанційне підвищення кваліфікації під час відпустки?"

"Конкурс для вчителів “Кращий гендерночутливий STEM-урок онлайн”"

Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини