Укр Рус

Які фахівці будуть затребувані у майбутньому?

Які фахівці будуть затребувані у майбутньому?

Найпопулярнішими спеціальностями цього року, які обирали вступники, стали право, філологія, менеджмент та комп’ютерні науки.

За словами керівниці напрямку "Робота" на OLX Україна Марії Абдулліної, найбільш затребуваними у майбутньому фахівці напрямків логістики, аналітики, кібербезпеки, ІТ, харчової промисловості, торгівлі та металургії, догляду та надання послуг. Робітничі професії також будуть мати попит серед роботодавців.  

Підпишіться на email розсилку!

Вона зазначила що, через 5 років популярними стануть зелені технології, відновлювальна енергія, робота та догляд за людьми. Не менш затребуваним напрямком стане робота з мережами та створення контенту.

Експерт наголосила, що в майбутньому ключове значення матиме не професія, а навички: безперервне навчання, адаптивність, актуалізації умінь, соціальність і дружність до навколишнього середовища.

На думку Марії Абдулліної, професії, пов’язані з виконанням рутинних завдань в офісі, базової, повторювальної роботи на виробництві втратять популярність, водночас матимуть попит фахівці-механіки.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Голосувати

Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача