Пошук по сайту

Як планують проводити випускні вечори в умовах пандемії у 2021 році?

Освіта в Україні

Пандемія короновірусної інфекції внесла зміни не лише в навчальний процес, а й умови проведення заходів в закладах освіти, таких як останній дзвінок та випускний вечір. Карантинні обмеження триватимуть до кінця 2021 року, тому для випускників прощання зі школою має бути організоване з дотриманням всіх карантинних заходів. Яка офіційна позиція МОН та як планують відзначати закінчення шкільного життя випускники?

Відповідно до рекомендацій МОН, які були надіслані до кожного закладу освіти, масових святкових заходів з глядачами в цьому році не повинно бути. Дозволяється провести в межах одного класу та без глядачів.

Не зважаючи на сурові заборони, більшість випускників мріють святково одягтися та провести прощання зі школою у колі однокласників. Однак такі сподівання більш за все залишаться в мріях.

В реаліях сьогодення випускники мають намір змінити традиційний випускний вечір на подорож або відпочинок на природі, витративши кошти не на святкові наряди, а на проїзд, харчування, проживання та розваги. Так деякі учні  інші планують поїздку до Карпат всім класом, інші відсвяткують випускний вечір на природі або на території бази відпочинку.

Отримуйте актуальні новини освіти

Батьки і собі розділилися щодо пропозицій святкування випускного. Одні мріють влаштувати свято, інші виступають проти будь-яких масових зборів в період пандемії. Заможні батьки готові купити дітям подорож до Єгипту або тур Європою. Інші пропонують влаштувати замість випускного подорож Україною.

Які плани щодо святкування випускного у Вас? Поділіться своїми задумами.

 

Теги:
Читайте також:

"МОН підготувало сьому серію відеороз’яснень для вступників"

"Нагороджено 12 переможниць конкурсу есе «Наука – це вона»"

""5 професій майбутнього в освіті" - Інна Большакова"

Місце в рейтингу новин: 1184 місце
Рейтинг 0 из 5 на основе 0 оцінок
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини