Укр Рус

"Я беру сітку, м’яч і ми вже на пляжі" - Оксана Юрків, найкраща вчителька фізкультури за версією премії Global Teacher Prize Ukraine 2021

10 жовтня 2021 422 Друк
Я беру сітку, м’яч і ми вже на пляжі - Оксана Юрків, найкраща вчителька фізкультури за версією премії Global Teacher Prize Ukraine 2021

Оксану Юрків з Тернопільщини визнали найкращою вчителькою фізкультури на конкурсі Global Teacher Prize Ukraine 2021.

Про це пише “Суспільне”.

Вчителька працює у Козівській гімназії імені Володимира Ґерети впродовж 7 років. Жінка каже, за цей час провела понад півтисячі уроків фізкультури.

У Києві на церемонії народження Оксані Юрків вручили 30 тисяч гривень та освітню поїздку до Німеччини. За ці кошти, каже жінка, планує придбати обладнання для корфболу до школи. Оксана Юрків розповідає, на участь у цьому конкурсі її зареєстрували учні. У власну перемогу не вірила.

"Я не думала, не очікувала і не розуміла, бо поруч зі мною були вчителі з Києва, Львова, а тут вчителька із звичайного селища міського типу Козова", – каже Юрків.

Для участі у конкурсі вчителька мала заповнити анкету. У ній вона розповіла про свою педагогічну мету.

"Основна моя мета, щоб діти були здоровим, щоб вони розуміли, що таке фізична активність. Я не можу навчити їх професійно всім видам спорту, але щоб вони йшли у доросле життя і розуміли, що таке волейбол, корфбол, що таке петанк", – розповіла Юрків.

До вчителювання Оксана Юрків була професійною гандболісткою. Жінка каже, що цим видом спорту займалася з 13 років:

"Викликалася неодноразово до збірної України, захищала ГК "Галичанка" Львівська, потім у 2000 році грала у нашій академії".

Одинадцятикласниця Тетяна Огінська каже, що фізична культура її улюблений предмет:

"Я дуже задоволена, що це саме моя вчителька, бо вона дуже хороша вчителька. Я навчилася грати у волейбол, баскетбол, майже у всі види спорту".

Син Оксани Юрків каже, полюбив спорт саме завдяки мамі:

"Оксана Романівна дуже цікаво подає нові види спорту, у нас петанк, купили кульки різнокольорові для дітей, щоб діти вчилися правильній техніці кидка. Дуже багато можна в неї навчитися, оскільки вона була в професійному спорті з гандболу", – каже Артем

Підпишіться на email розсилку!

Оксана Юрків під час відпустки також спілкується зі своїми учнями. Жінка каже, вони мають спільний чат в одній із соцмереж:

"Пишуть мені, що хочуть дуже на пляж, щоб грати волейбол. Я беру сітку, м’яч і ми вже на пляжі. Ми собі граємо, відпочиваємо, хочемо влаштовуємо велопробіг. Вчитель має бути прикладом для дітей. Не говорити, а показувати, якщо я хочу, щоб вони в мене рухалися, то я маю рухатися разом з ними", – розповіла вчителька.

Жінка каже, що її учні щороку беруть участь у спортивних змаганнях. Торік команда гімназії перемогла на Чемпіонаті області з Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя".

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Голосувати

Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача