UA Рус

Вступ-2023: ректор університету Шевченка назвав найбільш популярні спеціальності

Вступ-2023: ректор університету Шевченка назвав найбільш популярні спеціальності
Ректор Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка Володимир Бугров назвав найбільш популярні спеціальності вступної кампанії-2023.

Про це на брифінгу повідомив ректор університету професор Володимир Бугров, передає кореспондент Укрінформу.

«Станом на ранок 26 липня до університету подано 12 665 заяв. Особливістю нашого університету є те, що ми набираємо на навчання 25 галузей знань», - сказав Бугров.

За його словами, на спеціальність «медицина», навчання на якій не передбачає поділ на бакалаврат та магістратуру, подано 124 заяви.

Згідно з даними КНУ, на бюджетну форму навчання подано 8654 заяви.

Підпишіться на email розсилку!

До десятки найбільш популярних спеціальностей у КНУ, за словами ректора, увійшли право (081), психологія (053), інженерія програмного забезпечення (121), міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (291), комп’ютерні науки (122), журналістика (061), економіка (051), філологія (германські мови та література, перша - англійська) (035), міжнародні економічні відносини (292), міжнародне право (293).

Бугров зазначив, що в університеті 409 освітньо-професійних програм, 83 з яких не мають аналогів в Україні, з них 23 на бакалавраті. Серед освітніх програм бакалаврату ректор КНУ відзначив, зокрема, «Світове українство в цивілізаційному поступі», «Еконофізику», «Урядування у сфері національної безпеки», «Європейські та євроатлантичні управлінські студії» тощо.

Університет має також доволі широкий набір програм на спеціальностях, яким надається особлива підтримка держави. Це, зокрема, середня освіта (математика, географія, природничі науки), математика, статистика, прикладна фізика та наноматеріали, телекомунікації та радіотехніка, садово-паркове господарство, хімія, електроніка, науки про землю, фізика та астрономія.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача