Пошук по сайту

Випускники можуть бути звільнені від складання ДПА у формі ЗНО

Освіта в Україні

ЗНО

ДПА

В. о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко заявив, що випускники шкіл можуть бути звільнені від ДПА у формі ЗНО.

В залежності від епідемічної ситуації Український центр оцінювання якості освіти розробив декілька моделей проведення ЗНО у прийдешньому році.

Наразі найвірогіднішою моделлю УЦОЯО називають таку, коли випускник складає ДПА:

- або у закладі освіти: письмово, усно чи онлайн

- або у формі ЗНО

Що важливо, результати ДПА будуть встановлені всім випускникам, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Таким чином, зазначає Валерій Бойко, зменшить кількість учасників ЗНО, оскільки більшість учнів профтехів реєструється для участі в ЗНО виключно з метою проходження ДПА.

Та, за словами очільника УЦОЯО, є один нюанс: згідно з чинним законодавством проходження ДПА за рівень повної загальної середньої освіти з державної мови, математики та інших предметів має обов’язково здійснюватися у формі ЗНО, окрім випадків, визначених законодавством.

Тому Верховна Рада має прийняти відповідні законодавчі зміни, які унормують можливість проведення у 2021 році ДПА за рівень повної загальної середньої освіти не лише у формі ЗНО.

Теги:
Читайте також:

"“Долаємо стреси разом”: онлайн-курс для батьків (як впоратись зі стресом самому і допомогти дітям)"

"На скільки встановлений прожитковий мінімум у грудні відрізнявся від фактичного?"

"Онлайн-конференція для освітян «Мирна школа»"

Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини