Пошук по сайту

В Мінцифрах повідомили, в який термін всі українські заклади освіти будуть підключені до інтернету

Освіта в Україні

Уряд ухвалив постанови щодо виділення коштів в розмірі 500 млн грн для підключення до швидкісного інтернету трьох тисяч сіл та шести тисяч об’єктів соціальної інфраструктури – лікарень та закладів загальної середньої освіти. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час прямого ефіру на Радіо Свобода.

Урядом заплановано, що за наступні два роки оптичним інтернетом буде покрито до 95% територій та домогосподарств.

Як повідомив Михайло Федоров, минулого року було проведено масштабне дослідження, результати якого показали реальний стан забезпечення швидкісним інтернетом таких об’єктів інфраструктури, як школи, лікарні та пожежні частини. Було виявлено, що на «папері» деякі заклади загальної середньої освіти підключалися до інтернету по 10 разів.

Міністр цифрової трансформації додав, що Мінцифри працюють також над впровадженням мобільного інтернету 4G по всій території країни. Наразі триває розробка покриття швидкісним інтернетом важливих і стратегічних трас країни.

Отримуйте актуальні новини освіти

Водночас Кабмін ухвалив рішення щодо виділення з державного бюджету місцевим бюджетам субвенції на підвищення доступності широкосмугового доступу до інтернету в сільській місцевості. Оскільки відомо, що понад  40% сільських шкіл, 37% лікарень та 92% бібліотек не мають доступу до швидкісного інтернету.

 

Теги:
Читайте також:

"Віктор Ляшко: учні 5-9 класів 10 годин на добу проводять в сидячому положенні"

""Як я «винайшла велосипед» або про навчання молодших школярів у Канаді" - Олександра Журавльова"

"Вчителям пропонують підвищити кваліфікацію з цифрової грамотності"

Місце в рейтингу новин: 3193 місце
Рейтинг 0 из 5 на основе 0 оцінок
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини