UA Рус

Уряд Литви оголошує конкурс на кращий проєкт української школи, переможець отримає 300 тисяч євро

Уряд Литви оголошує конкурс на кращий проєкт української школи, переможець отримає 300 тисяч євро
Уряд Литви у січні оголосить Міжнародний конкурс на кращий проєкт української школи у межах проєкту «Школа майбутнього для України», переможець якого отримає 300 тисяч євро.

Про це повідомило у Фейсбуці Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури, передає Укрінформ.

«Литовські партнери спільно з архітекторами та освітянами з України підготували бачення школи для конкурсного завдання, а архітектори України та світу візьмуть участь в створенні дизайн-проєкту школи», - йдеться в повідомленні.

За інформацією Агентства відновлення, литовська урядова агенція Central Project Management Agency оголосила процедуру ринкових консультацій щодо закупівлі послуг адаптивного архітектурного проєктування з передбаченим повторним використанням. Ідеться про те, що Литва виділить 300 тис. євро архітектурному бюро, яке переможе у відкритому конкурсі.

Підпишіться на email розсилку!

В журі конкурсу увійдуть відомі литовські та українські архітектори, голова Агентства відновлення Мустафа Найєм, співзасновниця фонду SavEd Анна Новосад та керівник проєктів відновлення України литовської агенції CPVA Артурас Жарновскіс. В січні також буде оголошено ім'я всесвітньо відомого архітектора, що головуватиме в журі.

«Школа майбутнього» – це ініціатива уряду Литви у співпраці з Агентством відновлення. Литовський Фонд співробітництва та гуманітарної допомоги виділяє на цю ініціативу 500 тис. євро. Мета – отримати функціональний та на 90% готовий до реалізації технічний проєкт, яким зможе вільно користуватися кожна громада села чи міста.

Очікується, що проєкт допоможе уникнути затримок у будівництві майбутніх шкіл. Якісно відпрацьовані технічні деталі, з урахуванням українських потреб, законодавства, особливостей будівництва, зроблять процес прозорим та привабливим для донорів.

Готовий проєкт буде доступний для всіх українських громад та донорів.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача