Пошук по сайту

Українські організації, які є учасниками програми "Горизонт 2020", отримають понад 36 млн євро

Освіта в Україні

Наука

Керівник Національного контактного пункту програми за напрямком «Інформаційні та комунікаційні технології» Іван Кульчицький повідомив, що в рамках програми Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій “Горизонт 2020” українські організації отримають фінансування понад 36 млн євро.

В цілому з Україною підписано 200 грантових угод, в яких 281 учасник з України має отримати 36,11 млн євро фінансування.

У 2015 році наша країна підписала угоду про участь у програмі “Горизонт 2020”, й відтоді українські організації отримали рівні права з організаціями з країн ЄС щодо участі у конкурсах “Горизонт 2020”.

Україна має платити внесок у програму, цей внесок має становити 35 млн євро та сплачуватись щорічно.

Іван Кульчицький зазначає: “Також отримано 35 сертифікатів Seal of Excellence з рекомендацією надати фінансування з національних бюджетів і ми сподіваємось що ці організації отримають належне фінансування у рамках процедури використання коштів реімбурсації (50% внеску України в Горизонт 2020 ЄК повертає у виді технічної допомоги на підвищення потенціалу участі наших організацій у Рамкових програмах ЄС)”.

Теги:
Читайте також:

"“Долаємо стреси разом”: онлайн-курс для батьків (як впоратись зі стресом самому і допомогти дітям)"

"На скільки встановлений прожитковий мінімум у грудні відрізнявся від фактичного?"

"Онлайн-конференція для освітян «Мирна школа»"

Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини