Пошук по сайту

УЦОЯО: Яким буде тест єдиного вступного іспиту?

Освіта в Україні

На сайті УЦОЯО оприлюднено загальні характеристики тестів єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з англійської, німецької, французької, іспанської мов.

Тести з англійської, іспанської, німецької та французької мов ЄВІ міститимуть 42 завдання різних форм та складатимуться з двох частин: «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань).

Зміст тестів з англійської, німецької, французької, іспанської мов визначено Програмою єдиного вступного іспиту з іноземних мов для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України.

При визначенні результату ЄВІ з англійської, іспанської, німецької та французької мов за шкалою 100–200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань тесту. Визначення тестового бала здійснюється на основі Схем нарахування балів за виконання завдань.

Докладну інформацію щодо проведення єдиного фахового вступного випробування та єдиного вступного іспиту (ЄФВВ та ЄВІ відповідно) розміщено в рубриці «ЄВІ/ЄФВВ».

Джерело

Теги:
Читайте також:

"МОН пропонує наказ про конкурсний відбір підручників "

"Який порядок надання відпусток за ненормований робочий день працівникам закладів освіти"

"ЗНО з іноземних мов вже завтра"

Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Чи подобається Вам сайт?
Інші новини