Пошук по сайту

У школах Кривого Року запрацювала система електронного контролю

Освіта в Україні

У закладах загальної середньої освіти Кривого Року встановили спеціальні пристрої-валідатори на вході до будівлі, які сканують картки учнів, в момент їхнього приходу до школи та виходу з неї. Дані щодо перебування дітей у закладі освіти надходять до батьків у застосунок Телеграм у вигляді безкоштовного повідомлення.

Така електронна система контролю дозволяю батькам володіти інформацією, коли дитина потрапила до школи, й коли покинула будівлю закладу. Дорослі позитивно оцінили таку новацію, однак їх хвилює питання, чи може бути картка дитини використана іншою особою. В управлінні освіти запевняють, що таких факт неможливий. Якщо дитина загубить картку, її можна продублювати й надалі використовувати.

Наразі система електронного контролю запрацювала у 145 закладах освіти. В інших школах триває процес запуску та реєстрації батьків у додатку. Міський департамент освіти працює над створенням інших програм контролю. У планах відомства створити можливість отримання закладом освіти звіту щодо перебування учнів в школі.

Отримуйте актуальні новини освіти

Надалі дитячу картку криворіжця планують використовувати у шкільних їдальнях. Вона буде слугувати для безготівкового розрахунку. Тобто батьки зможуть поповнювати картку, кошти з якої будуть використовуватися лише у їдальнях закладу освіти.

Теги:
Читайте також:

"Пандемія вплинула на більш ніж 168 мільйонів школярів"

"Освітній омбудсмен розповів про зарахування дітей до першого класу "

"Завтра завершується реєстрація на ЗНО-2021"

Місце в рейтингу новин: 3111 місце
Рейтинг 0 из 5 на основе 0 оцінок
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини