Пошук по сайту

У минулому році близько 3,5 тисячі ветеранів стали студентами

Освіта в Україні

Заступник міністра Міністерства у справах ветеранів Ігор Безкаравайний розповів,скільки ветеранів поступили у заклади вищої та передвищої освіти у 2020 році.

Про це повідомили у пресслужбі Мінветеранів.

Студентами стали біля 3,5 тисячі ветеранів та 4 тисячі дітей учасників бойових дій.

А більше ніж 3,7 тисяч ветеранів та постраждалих учасників Революції Гідності стали студентами профтехів — за допомогою бюджетної програми міністерства.

“Налагодження  співпраці з навчальними закладами щодо  професійного навчання та перепідготовки ветеранів  сприятиме  успішному поверненню їх до мирного життя в суспільстві. Саме для того, щоб створити сприятливі умови для здобуття освіти ветеранами та членами їх сімей та забезпечити успішну соціальну реадаптацію захисників, минулого року Мінветеранів уклало договір про співпрацю та взаємодію з 21 закладом вищої освіти” — розповів Безкаравайний.

У пресслужбі Мінветеранів зазначають, що для підвищення рівня працевлаштування та зайнятості захисників, Мінветеранів ініціювало укладення Договору про співпрацю та взаємодію з Державним центром зайнятості, в рамках якого були започатковані спільні профорієнтаційні програми, що включають освітні курси, тренінги та консультації.

Отримуйте актуальні новини освіти

“Перед більшістю ветеранів після повернення додому гостро постає питання пошуку роботи. Співпраця Мінветеранів та Державного центру зайнятості – це практичний крок до створення дієвої та доступної системи соціально-професійної адаптації ветеранів. Під час переходу з військової кар’єри на цивільну, це створить всі умови для успішного працевлаштування ветеранів” — сказав Ігор Безкаравайний.

Так, протягом 2020 року за співпраці Мінветеранів та Державної служби зайнятості, понад 21 тисячу ветеранів було забезпечено профорієнтаційними послугами, працевлаштовано понад 6 тисяч учасників бойових дій, з яких 900 - започаткували власну справу.

Теги:
Читайте також:

"Коли відкриються дитсадочки в Києві?"

"Що має бути в шкільному медпункті?"

"Онлайн -опитування про рівень задоволеності дистанційним навчанням у вишах"

Місце в рейтингу новин: 3263 місце
Рейтинг 0 из 5 на основе 0 оцінок
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини