Пошук по сайту

Скільки вчителів початкової школи пройшли сертифікацію?

Освіта в Україні

Т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет під час брифінгу розповів, скільки педагогів пройшли добровільну сертифікацію вчителів початкової школи 2020 року.

Для проходження сертифікації було зареєстровано 1591 учасник.

Успішно пройшли сертифікацію 902 учасники, тобто 57%.

 Голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак зазначив: «Взяти участь у сертифікації вчителів означає бути сучасним, відповідальним та розуміти виклики часу. Це чудовий шанс підвищити статус професії вчителя. Сертифікація – це інструмент підтримки та мотивації педагогів до вдосконалення і досягнення високих результатів у роботі».

Які були етапи тестувань?

- оцінювання фахових знань та умінь учасників сертифікації шляхом їх незалежного тестування;

- самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності;

- експертне оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації шляхом вивчення практичного досвіду їхньої роботи.

Отримуйте актуальні новини освіти

«Враховуючи карантинні обмеження, пов’язані з поширенням коронавірусної інфекції, етап вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації був проведений з використанням електронних платформ. І тут слід відзначити роль Державної служби якості освіти, яка змогла адаптувати процедури оцінювання під дистанційні технології. Для його організації Службою було відібрано та підготовлено 1132 незалежних експерти, більшість з яких брали участь у сертифікації 2019 у якості експерта чи учасника. Цього року згідно з рішенням комісії Державної служби якості освіти визначено, що пороговий бал становить 72 бали», – сказав Сергій Шкарлет. 

Також очільник МОН повідомив: «Інформація про успішне проходження сертифікації у вигляді графічного зображення сертифіката буде розміщена в кабінетах учасників не пізніше 16 грудня. Педагоги, які успішно пройшли сертифікацію, отримають 20% надбавку до заробітної плати. Крім того, успішне проходження сертифікації зараховується також як проходження чергової або позачергової атестації педагогічним працівником, а також є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання».

Теги:
Читайте також:

"“Долаємо стреси разом”: онлайн-курс для батьків (як впоратись зі стресом самому і допомогти дітям)"

"На скільки встановлений прожитковий мінімум у грудні відрізнявся від фактичного?"

"Онлайн-конференція для освітян «Мирна школа»"

Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини