Пошук по сайту

Роз'яснення МОН щодо онлайн-інструменту SELFIE

Освіта в Україні

В Україні відбулося пілотування онлайн-інструменту SELFIE для оцінки ефективності впровадження цифрових технологій та стану цифровізації закладів освіти, в якому взяли участь 90 шкіл та профтехів.

З початком нового року Міністерство освіти і науки планує здійснити підготовку до впровадження SELFIE для всіх закладів загальної, професійної та фахової передвищої освіти. З цією метою МОН підготувало роз'яснення щодо онлайн-інструменту для шкіл та закладів професійної освіти, що зацікавлені у його використанні та мають намір дослідити, на якому етапі цифрового розвитку знаходиться заклад освіти.

SELFIE - це безкоштовний онлайн-інструмент, який допомагає проаналізувати стан цифровізації, а також ефективність використання цифрових технологій у конкретному закладі освіти.

Для того щоб скористатися SELFIE слід зареєструватися на сайті Єврокомісії, створивши обліковий запис закладу освіти із наданням офіційної інформації щодо його назви, місцезнаходження, типу та контактних даних. Обов’язково вказується рівень освіти (початкова, базова середня, повна загальна середня або професійна).

Отримуйте актуальні новини освіти

Після реєстрації в системі SELFIE координатор закладу освіти отримує посилання для доступу до анкети, яке надає іншим учасникам опитування. Участь в опитуванні є анонімною та добровільною. Процес триває 20 хвилин для учнів та 40 хвилин для викладачів та керівників закладів.

Опитування можна пройти на стаціонарному комп’ютері, планшеті, смартфоні чи ноутбуці через будь-який веб-браузер (Mozilla Firefox, Chrome, Internet Explorer, Edge, Opera та Safari).

У SELFIE передбачено мінімальну кількість учасників кожного опитування залежно від загальної кількості учнів, викладачів та керівників за кожним рівнем. Водночас заклади освіти мають можливість алучати до опитування більше учасників, ніж зазначено як мінімальну кількість, оскільки чим більшою буде кількість надісланих опитувальників, тим більш точним та об’єктивним буде звіт.

Варто пам’ятати, що для забезпечення більш точних результатів слід обирати приблизно рівну кількість учнів/класів(груп) кожного року навчання.

Скористатися онлайн-інструментом SELFIE можна до трьох разів впродовж одного навчального року.

Доступ до результатів опитування матиме лише конкретний заклад освіти. Звіт буде надіслано в текстовому та інтерактивному форматі наступної доби після завершення строку опитування.

Результати дослідження можна використовувати для аналізу реального стану, виявлення слабких сторін та розроблення плану дій для подальшої цифровізації закладу освіти.

Для підтвердження участі у дослідженні керівництво закладу освіти, педагогічні працівники та учні можуть персоналізувати, завантажити й роздрукувати свої сертифікати, що необхідно зробити одразу проходження опитування, оскільки система не зберігає  персональних даних та інформацію про опитуваних. 

 

Теги:
Читайте також:

"МОН підготувало сьому серію відеороз’яснень для вступників"

"Нагороджено 12 переможниць конкурсу есе «Наука – це вона»"

""5 професій майбутнього в освіті" - Інна Большакова"

Місце в рейтингу новин: 3633 місце
Рейтинг 0 из 5 на основе 0 оцінок
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини