Пошук по сайту

Рекомендації МОН щодо роботи закладів освіти з 24 лютого

Освіта в Україні

З 24 лютого до 30 квітня 2021 року на всій території України запроваджено адаптивний карантин відповідно до постанови Кабінету Міністрів України. Згідно з цим Міністерство освіти і науки України розробило рекомендації щодо роботи закладів освіти на цей період, які направлені керівникам місцевих органів управління у сфері освіти і закладам загальної середньої освіти.

З урахуванням епідемічної ситуації в країні, на її території в цілому або на території окремих регіонів буде встановлений "зелений", "жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, кожен з яких має чіткі обмеження та критерії визначення.

З 24 лютого на всій території України встановлюється "жовтий" рівень епідемічної небезпеки, відповідно до якого, зокрема, забороняється: 

  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу;
  • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів);
  • проводити масові (культурні, спортивні, наукові, освітні, професійні тематичні та інших) заходи за участю більше однієї особи на 4 кв. м. площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 50% місць у кожному окремому залі.

Якщо певний регіон країни підпаде у «червоної» зону, в ній забороняється відвідувати заклади освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти з дотриманням протиепідемічних заходів.

Отримуйте актуальні новини освіти

Міністерство освіти і науки України рекомендує вжити невідкладних заходів щодо  збереження здоров’я дітей та належної організації освітнього процесу.

У випадку переходу навчання з очного до дистанційного формату, навчальний процес має бути організований з урахуванням інтересів дитини, що полягає у забезпеченні регулярної та змістовної взаємодії педагогів з учнями. Також мають бути створені умови для забезпечення повноцінної участі в освітньому процесі осіб з особливостями розвитку з обов’язковим урахуванням індивідуальної програми розвитку.

Заклад освіти має забезпечувати регулярне відстеження результатів навчання школярів, надавати в разі необхідності належну підтримку в навчальному процесі. Учні, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин, мають бути забезпечені іншими засобами комунікації, доступних для дітей - телефонного, поштового зв'язку тощо.

 

Теги:
Читайте також:

"Пандемія вплинула на більш ніж 168 мільйонів школярів"

"Освітній омбудсмен розповів про зарахування дітей до першого класу "

"Завтра завершується реєстрація на ЗНО-2021"

Місце в рейтингу новин: 769 місце
Рейтинг 0 из 5 на основе 0 оцінок
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини