Пошук по сайту

Реформування ІТ-освіти: при Мінцифрах створено робочу групу

Освіта в Україні

Міністерство освіти і науки та Міністерство цифрової трансформації розпочинають процес реформування ІТ-освіти. З метою напрацювання пропозицій щодо модернізації системи підготовки ІТ-фахівців та розробки необхідних проєктів нормативно-правових актів при Мінцифрах створено робочу групу, до складу якої увійшли представники МОН, Мінцифри, Офісу Президента, Верховної Ради, бізнес-асоціацій та ІТ-об’єднань, кластерів та громадських організацій зі всієї України. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

«Сьогодні ІТ-освіта – необхідна складова розвитку фахівця будь-якої сфери діяльності. Адже це не тільки здобуті на певному етапі навчання навички, а ще й відповідний досвід», - зауважив очільник МОН.

Він зазначив, що важливе значення при вдосконалені університетами освітніх програм має партнерства держави та IT-сектору, що сприятиме оволодінню студентами необхідних знань та навичок, яких потребує сучасний ринок праці.

Отримуйте актуальні новини освіти
Пропозиції щодо реформування ІТ-освіти можна надсилати на електронну пошту: it_osvita@thedigital.gov.ua  до 23 червня 2021 року. Всі охочі мають можливість пройти опитування, результати якого будуть використані при розробці дорожньої карти реформи.

Теги:
Читайте також:

"МОН підготувало сьому серію відеороз’яснень для вступників"

"Нагороджено 12 переможниць конкурсу есе «Наука – це вона»"

""5 професій майбутнього в освіті" - Інна Большакова"

Місце в рейтингу новин: 3629 місце
Рейтинг 0 из 5 на основе 0 оцінок
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини