Пошук по сайту

Презентація освітнього вебсеріалу «Фінансовий SkillUp. Школа платіжної грамотності» для підлітків

Освіта в Україні

Компанія Mastercard спільно з Асоціацією «ЄМА»  та за підтримки Міністерства освіти і науки України презентувала освітній вебсеріал «Фінансовий SkillUp. Школа платіжної грамотності» для підлітків з метою поглиблення знань щодо сфери фінансової грамотності, безготівкових рахунків та правил безпечних онлайн-платежів.

Вебсеріал складається із п’яти коротких серій по 5-8 хвилин за такими темами: 

  • Моя перша платіжна картка (частина 1 і 2), 
  • Сучасні платіжні інструменти, 
  • Оплати в інтернеті,
  • Безпечний геймінг. 

Переглянути відео можна за посиланням.

Як зауважила директорка з комунікацій Mastercard в Україні та Молдові Олександра Гонтар, безготівковий спосіб життя поступово стає для кожної людини корисною звичкою. І тут важливо знати правила безпечного користування фінансовими інструментами. Головною метою проєкту є підлітків з основами фінансової грамотності, щоб у майбутньому вони були готові до життя у цифровому світі та вміли безпечно користуватися сучасними платіжними інструментами.

Отримуйте актуальні новини освіти

Вебсеріал «Школа платіжної грамотності» складається з коротких фінансових блогів для старшокласників і першокурсників. У кожній серії головні герої Саня та Соня обговорюють платіжні рішення й те, як ними безпечно користуватися. Вони починають розповідати, як тінейджерові самостійно відкрити банківську картку, чим відрізняються картки та які можливості дають. Герої опановують навички розрахунку в магазинах та онлайн картками й гаджетами, розказують, як захистити персональні дані й платежі. Остання серія присвячена основам безпечного геймінгу. В ній герої вчаться поповнювати ігровий рахунок, захищати свій ігровий аккаунт і протистояти кіберзлочинцям. 

Директорка з питань публічної політики Mastercard  в Україні  та Молдові Марина Краснопольська зауважує, що сучасна молодь потребує фінансової освіти. В еру активного розвитку цифрових сервісів та загального курсу країни на діджиталізацію українці повинні бути більш обізнані правилам безпечного користування фінансовими інструментами. Такі освітні програми сприяють підвищенню цифрової грамотності, яка є важливим фактором фінансового добробуту.

Директор Асоціації «ЄМА» Олександр Карпов зауважив, що в сучасному світі бути фінансово неграмотним невигідно та ризиковано. В першу чергу це стосується молодого покоління, увага якого прикута до digital-сервісів, мобільних за стосунків, розмаїття торговельних мереж, банківських послуг та покупки через інтернет. Нестача знань в таких процесах може призвести до необачних вчинків, уникнути яких можна підготувавши дітей до реального життя ще в юному віці, «включаючи» їх у фінансові послуги та навчаючи, як правильно ними користуватися, бо саме від успішного і правильного старту залежить їхнє майбутнє та майбутнє нашої країни. 

 

Теги:
Читайте також:

"Пандемія вплинула на більш ніж 168 мільйонів школярів"

"Освітній омбудсмен розповів про зарахування дітей до першого класу "

"Завтра завершується реєстрація на ЗНО-2021"

Місце в рейтингу новин: 3161 місце
Рейтинг 0 из 5 на основе 0 оцінок
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини