Пошук по сайту

Понад 100 київських шкіл можуть залишитись без директорів

Освіта в Україні

 З 1 липня нинішнього року у директорів 109 столичних шкіл закінчуються контракти.

А ось нові конкурси на призначення нових директорів ще й досі не оголошено!

Про це пише голова ГО “Батьки SOS” Альона Парфьонова для ZN,UA.

Також видання “Нова українська школа” взяла коментар в експерта (про це нижче).

Нові конкурси мають бути оголошені за 2 місяці до кінця строку договорів, але наразі навіть не знаємо, коли їх оголосять.

“Дивна історія. Наприкінці травня місцеві депутати з постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту ні сіло ні впало… рекомендували Департаменту освіти і науки КМДА призупинити проведення конкурсу на зайняття посад директора. Що сталося, чому? Офіційне пояснення — готується нове Положення про конкурс” — пише Альона Парфьонова.

Порядок проведення конкурсу мав бути зміненим, проте депутати зволікали: попередні не встигли, а нові лише у травні згадали, що це треба зробити — зазаначає Парфьонова.

“А каменем спотикання став… склад конкурсної комісії”.

Також існує загроза звільнення вчителів пенсійного віку, оскільки вони працюють за контрактом, що укладається на 1 рік. А якщо в школі немає директора, то ніхто не підпише з цими вчителями нового контракту.

Згодом, 2 червня, комісія затвердила проект нового положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти. 

Отримуйте актуальні новини освіти

Нова українська школа” взяла коментар в експерта.

Колишній державний експерт директорату стратегічного планування та європейської інтеграції МОН і нині помічник-консультант народного депутата України Олександр Сич зазначив, що, відповідно до законів “Про освіту” і “Про повну загальну середню освіту” з теперішніми директорами шкіл, у яких контракт закінчується 1 липня, не можуть бути продовжені трудові відносини на невизначений строк у позаконкурсному порядку.

“Тобто, однозначно потрібно проводити конкурс. Оголошення про конкурс мало бути оприлюднене не менше, ніж за два місяці до завершення строку дії контракту з чинними директорами шкіл. Я так розумію, що ця вимога Закону ВЖЕ порушена.

Крім того, засновник чи уповноважений ним орган також не має визначеного законодавством повноваження призначати особу на посаду керівника (тимчасово виконувача обов’язки керівника) в позаконкурсний спосіб.

Зрозуміло, що, на жаль, у наших реаліях ще не зовсім правового суспільства інколи засновники таки призначають особу на посаду директора школи (або тимчасово виконувача обов’язки директора), фактично, у незаконний спосіб, перевищуючи наявні в них повноваження та підважуючи легітимність такого призначення й такого керівника.

У таких ситуаціях можуть бути запитання до законності всіх подальших дій такого “керівника”, у тому числі щодо прийняття ним на роботу педагогічних працівників”, – пояснив Сич.

Ось, який вихід із ситуації бачить юрист:

“Це спосіб, коли легітимно обраний і призначений директор школи своїм наказом (або це може бути навіть передбачено статутом) визначає серед своїх заступників особу, яка виконує його обов’язки в разі його тимчасової відсутності. Але зазвичай цей механізм застосовується в період строку повноважень директора. А от щодо використання цього механізму не в період “тимчасової відсутності”, а після завершення строку дії контракту також можуть бути питання.

Отримуйте актуальні новини освіти

Краще, незважаючи на порушення процедурних строків, зробити все, аби швидше затвердити склад конкурсної комісії і необхідне положення про конкурс, але обрати в законний спосіб відповідних директорів шкіл, які всі наступні шість років будуть легітимними, аніж призначити, перевищуючи визначені законом повноваження, “тво директора” на невизначений строк і потім мати проблеми з потенційно нелегітимними рішеннями такого “тво директора””. 

Теги:
Читайте також:

"МОН підготувало сьому серію відеороз’яснень для вступників"

"Нагороджено 12 переможниць конкурсу есе «Наука – це вона»"

""5 професій майбутнього в освіті" - Інна Большакова"

Місце в рейтингу новин: 3329 місце
Рейтинг 0 из 5 на основе 0 оцінок
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини