Пошук по сайту

Підбірка веб-ресурсів для перевірки тексту на плагіат

Освіта в Україні

Наука

Лайфхаки

Плагіат вважається однією з актуальніших проблем сучасної освіти. Скопіювати текст та видати його за свою власну роботу притаманно не тільки деяким учням та студентам, а й викладачам та працівникам наукової сфери. Для перевірки актуальності статті можна скористуватися веб-браузером, онлайн сервісами або спеціальними антиплагіатними програмами.

З метою визначення оригінальності невеликого за розміром тексту та з’ясувати, звідки він запозичений, можна, скористувавшись веб-браузер. Для цього достатньо скопіювати текст та вставити у відповідне місце введення. Одразу будуть запропоновані посилання на портали, де він з’являється. В разі оригінальності тексту буде зазначено про те, що жодного результату збігу не знайдено.

Користувачі Google Chrome можуть перевірити, звідки було запозичене використане в тексті зображення. Для цього слід його виділити, натиснути праву клавішу мишки та вибрати пункт «Знайти зображення в Google».

Перевірка великої за обсягом статті можлива лише з використання спеціальних програм або онлайн-платформ, які можуть працювати з різним форматами тексту. Вони можуть бути безкоштовними або платними. При відсутності можливості перевірити великий за об’ємом текст онлайн, можна завантажити програму та встановити її на власний комп’ютер.

Найпопулярнішим сервісом є Advego Plagiatus, який призначений для перевірки великих за розміром текстів. Він розміщений на сайті біржі контенту Advego.com. Ресурс дає змогу перевіряти текст онлайн на унікальність з кількістю символів до 95 тис. Також можна безкоштовно завантажити та встановити на власний комп’ютер програму Advego Plagiatus.

На біржі контенту Etxt розміщенні сервіси для перевірки текстів до 10 тис. символів на унікальність онлайн. Програму Etxt Antiplagiat можна безкоштовно завантажити та встановити на комп’ютер.

Зручним у використанні для перевірки текстів на плагіат є безкоштовний сервіс Edu-Birde. У відповідне вікно слід скопіювати частину або повний текст документа та натиснути кнопку «перевірити».

За допомогою безкоштовної версії сервісу Content–watch можна перевіряти тексти обсягом до 10 000 символів три рази на день.

Використовуючи безкоштовну платформу Plagiarisma можна перевіряти тексти та виявляти збіги в Yahoo та Google.

Для перевірки академічних текстів кращім варіантом стане онлайн-сервіс Like-Exactus, який можна налаштувати за роками та видом джерел пошуку (автореферати, реферати, зарубіжні журнали, зарубіжні конференції та ін.).

Безкоштовна онлайн-платформа UNICHECK дозволяє перевіряти тексти обсягом від 30 до 200 слів на плагіат або, застосовуючи програмне забезпечення, інтегруватися в електронні платформи закладів освіти, зокрема  Google Classroom, Moodle тощо.

 

Теги:
Читайте також:

"“Долаємо стреси разом”: онлайн-курс для батьків (як впоратись зі стресом самому і допомогти дітям)"

"На скільки встановлений прожитковий мінімум у грудні відрізнявся від фактичного?"

"Онлайн-конференція для освітян «Мирна школа»"

Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини