Пошук по сайту

Пандемія вплинула на більш ніж 168 мільйонів школярів

Освіта в Україні

Освіта за кордоном

Фото: ЮНІСЕФ

Міжнародна організація ЮНІСЕФ повідомляє, що через закриття шкіл на час пандемії постраждало понад 168 мільйонів учнів.

Також за даними організації, кожна 7 дитина, або ж близько 214 мільйонів дітей, пропустила понад 3\4 часу навчання за партою.

В яких країнах найбільша кількість постраждалих дітей?

У країнах Латинській Америки та в регіоні Карибського басейну було зафіксовано найбільший відсоток закритих шкіл. А це майже 98 мільйонів учнів.

Найдовше залишалися зачиненими школи в Панамі, Сальвадорі, Бангладеші та Болівії.

«З наближенням річниці початку пандемії нам хочеться ще раз нагадати про ту катастрофічну ситуацію, що склалася в освітній сфері через глобальний локдаун. З кожним днем ​​діти, які не мають доступу до очного навчання в школі, відстають все більше і більше, а хлопці та дівчата із соціально незахищених груп платять найвищу ціну, — заявила Виконавча директорка ЮНІСЕФ Генрієтта Фор. — Ми не можемо дозволити собі ні ще одного року обмежень, ні повної відсутності очного навчання для цих учнів. Необхідно докласти всіх зусиль, аби забезпечити роботу шкіл або надати цьому питанню особливого значення в планах з відновлення навчального процесу».

Через закриття шкіл страждають в першу чергу діти з соціально незахищених верств населення. Діти, які не мають можливості навчатися дистанційно, зіткнулися з підвищеним ризиком ніколи не повернутися до шкіл взагалі. Також вони можуть стати жертвами примусової дитячої праці та навіть ранніх шлюбів.

Фахівці ЮНЕСКО зазначають, що понад 888 мільйонів дітей у всьому світі продовжують страждати від перерваного навчання через повне або часткове закриття шкіл.

Отримуйте актуальні новини освіти

З метою привернути увагу до надзвичайної ситуації у сфері освіти ЮНІСЕФ представляє проект «Клас під час пандемії» — модель класу, де розмістили 168 порожніх парт, кожна з яких уособлює мільйони дітей, що живуть в тих країнах, де майже повністю не працюють заклади освіти.

«Цей клас символізує мільйони порожніх шкіл, багато з яких залишаються закритими протягом майже всього року. На кожному порожньому стільці висить порожній шкільний рюкзак — це свідчення відкладеного потенціалу дитини», — заявила Генрієтта Фор.

Теги:
Читайте також:

"Коли відкриються дитсадочки в Києві?"

"Що має бути в шкільному медпункті?"

"Онлайн -опитування про рівень задоволеності дистанційним навчанням у вишах"

Місце в рейтингу новин: 3162 місце
Рейтинг 0 из 5 на основе 0 оцінок
Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини