Пошук по сайту

Пам’ятка для адміністрацій шкіл щодо роботи закладів під час локдауну

Освіта в Україні

Київський освітній департамент розробив чек лист щодо роботи адміністрації закладів загальної середньої освіти на період посиленого карантину у січні 2021 року, який на своїй сторінці у фейсбук опублікувала очільниця департаменту Олена Фіданян.

Вона зауважила, що у другому семестрі особлива увага буде приділятися випускникам 4, 9 та 11 класів. Навчання у столичних школах розпочалося дистанційно. З урахуванням досвіду попереднього року керівникам шкіл були надані рекомендації щодо подальшої організації навчального процесу, які відображають узагальнений досвід освітян усіх районів міста Києва та наведені в інфографіці.

Олена Фіданян звернула увагу на створення Google-календаря, який містить важливу інформацію для вчителів та батьків, що перебувають в умовах карантинних обмежень.

Отримуйте актуальні новини освіти

Вона зауважила, що під час локдауну учні та вчителі, які не мають необхідного технічного оснащення для дистанційного навчання вдома та проживають в кроковій доступності, можуть використовувати шкільну комп’ютерну техніку для онлайн-навчання.

Для взаємодії та спілкування вчителів та батьків Департамент радить користуватися шкільним електронними скриньками замість цілодобового зв’язку у Viber, що створює платформу сварок.

Щодо тривалості онлайн-уроків, Олена Фіданян роз’яснює, що новим Санітарним регламентом визначений час використання технічних засобів впродовж уроку. Так для учнів 1 класу він складає 10 хвилин, 2-4 – 15 хвилин, 5-7 – 20 хвилин, 8-9 – 25 хвилин, 10-11 (12) на першій годині занять – 30 хвилин, на другій – 20 хвилин. Для здвоєння уроків для школярів 10-11 класів – 25-30 хвилин на першому уроці, і 15-20 хвилин на другому.

Теги:
Читайте також:

"“Долаємо стреси разом”: онлайн-курс для батьків (як впоратись зі стресом самому і допомогти дітям)"

"На скільки встановлений прожитковий мінімум у грудні відрізнявся від фактичного?"

"Онлайн-конференція для освітян «Мирна школа»"

Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини