Пошук по сайту

Освітній омбудсмен пропонує скасувати ДПА для 11-ти класників

Освіта в Україні

Блоги

На своїй сторінці Фейсбук Сергій Горбачов написав:

"Цей лист з моїми пропозиціями щодо ЗНО-ДПА для тих, хто завершує здобуття повної загальної середньої освіти, був надісланий до Комітету Верховної ради та т.в.о. міністра освіти тиждень тому.

Принципово ця позиція не змінилася: вважаю, що правильним було б скасувати ДПА у формі ЗНО для тих випускників, хто цього року не має наміру продовжувати навчання у закладах вищої освіти.

Це я написав для тих емоційно неврівноважених персон, які звинувачують мене у "зраді". Якби вони вміли читати, то побачили б, що попередній мій пост про засідання комітету з освіти був суто інформаційним.

А моє власне ставлення висловлю обов'язково: мені є що сказати.

Бо рішення про проведення ЗНО у червні - то рішення МОН, яке має свою аргументацію. Я цю аргументацію почув під час засідання комітету - і вона має певний сенс, хоча не зі всіма цими аргументами я погоджуюсь.

Крім того, для мене було дуже важливо розуміти позицію УЦОЯО, який, власне, і організує ЗНО.

Але я маю висловлюватися від свого імені, а не від імені МОН: міністерство само може артикулювати свої рішення і свою аргументацію.

Тому протягом доби я узагальню всю інформацію, всі "за" та "проти" щодо цих рішень - і обов'язково сформулюю своє ставлення".

Теги:
Читайте також:

"Дослідження успішності школярів - Володимир Бєлий"

"Сільська освіта у передсмертних конвульсіях - Ольга Халепа"

"Чому я повернувся до України - Сергій Кіяшко"

Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Мандзій Л. С.?
Інші новини