Укр Рус

ООН: "Негайно відкрийте всі школи!"

ООН: Негайно відкрийте всі школи!

Організація Об’єднаних Націй заявляє, що не зважаючи на пандемію, необхідно негайно відкрити всі школи.

Чому це так необхідно?

“У Північній півкулі школи закриті на літо, але в Південній діти повинні сидіти за партами. Однак понад 600 мільйонів школярів в країнах, де триває навчальний рік, позбавлені можливості вчитися через пандемію.

Закриття шкіл призвело до зростання показників насильства і дитячої вагітності” — про це повідомив прес-секретар ЮНІСЕФ Джеймс Елдер.

У багатьох дітей немає можливості вчитися дистанційно.

У школярів в країнах з низьким рівнем доходу немає комп'ютерів, смартфонів або навіть доступу в інтернет, через що в умовах карантину вони практично повністю позбавлені можливості вчитися.

Насильство і вагітність замість навчання.

Але мова йде не тільки про навчання, а й про безпеку, спілкуванні з друзями і належному харчуванні. Замість усього цього дітям довелося зіткнутися з тривогою, насильством і підлітковою вагітністю.

«Візьмемо Уганду: з березня минулого року по червень цього року кількість вагітностей серед 10-24-річних, які звернулися за медичною допомогою, збільшилася більш ніж на 20 відсотків», - сказав представник Дитячого фонду.

На країни чекають економічні втрати.

Джеймс Елдер попередив про серйозні економічні наслідки, пов'язаних з нинішніми проблемами в сфері освіти. Пославшись на доповідь Світового банку, Джеймс Елдер підкреслив, що мова йде про втрату в перспективі 10 трильйонів доларів.

«Інакше кажучи, найкраще інвестування - в освіту. При цьому ЮНІСЕФ має на увазі не тільки розвиток, але і економіку: адже освіта збільшує заробітки на 10 відсотків в рік», - додав прес-секретар Дитячого фонду

Школи повинні закриватися останніми і відкриватися першими.

Підпишіться на email розсилку!

Сьогодні перед багатьма лідерам держав стоїть складний вибір - вводити обмеження або стикатися з масовим поширенням небезпечної хвороби. У ЮНІСЕФ вважають, що при цьому необхідно виходити з того, що «школи повинні закриватися останніми і відкриватися першими».

«Є явні докази того, що початкові і середні школи не входять до числа основних факторів передачі захворювання», - заявив представник ЮНІСЕФ. При цьому втрати, пов'язані з тим, що діти не ходять до школи, можливо, ніколи не зможуть бути відшкодовані.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Голосувати

Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача