Пошук по сайту

Оголошено конкурсний відбір наукових проектів

Освіта в Україні

Наука

Стартував щорічний конкурсний відбір кращих наукових досліджень та експериментальних розробок за участі університетів та наукових організацій, які входять до сфери управління Міністерства освіти і науки. Впровадження та фінансування інновацій відповідно до бюджетної програми «Наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ» планується з 2021 року.

Для участі в конкурсі приймаються наукові проекти, сумарна планова вартість яких буде меншої за 150% від обсягу видатків, що вивільняються у поточному році. Мінімальний річний обсяг фінансування дослідження або розробки складатиме 300 тис. грн, а максимальний – 1500 тис. грн. Перевага буде надаватися науковим роботам, спрямованим на підвищення обороноздатності і національної безпеки держави.

Перший етап конкурсного відбору буде проходити в єдиній інформаційній системі «Наука в університеті» до 25 листопада 2020 року. Наступним кроком передбачено опрацювання та затвердження результатів експертної перевірки наукових проектів, що відбуватиметься з 2 до 25 грудня під час засідань секцій за фаховими напрямками та на засіданні Наукової ради МОН. До 8 січня 2021 року будуть оголошені результати конкурсу.

Нагадуємо, що Уряд у 2021 році планує виділити близько 820 млн грн. на фінансування наукової та науково-технічної діяльності університетів та наукових установ.

Теги:
Читайте також:

"“Долаємо стреси разом”: онлайн-курс для батьків (як впоратись зі стресом самому і допомогти дітям)"

"На скільки встановлений прожитковий мінімум у грудні відрізнявся від фактичного?"

"Онлайн-конференція для освітян «Мирна школа»"

Коментарі {0}

Чтобы оставить свой комментарий, необходимо зарегистрироваться.

Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Інші новини